Ceramicus Svíčka PAŘEZ VÁLEC d11,5 x 13 cm
206 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vánoční svíčka ARTMAN PAŘEZ. Vhodná nejen k dekoraci a navození příjemné atmosféry v pohodlí vašeho domova, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým.

Candle-lite Svíčka ve skle MALINY A OSTRUŽINY vonná 566 g
314 Kč

Aromatická vonná svíčka PALACIO ve skle s vůní malin a ostružin, 566 g je vhodná nejen k dekoraci a navození příjemné atmosféry v pohodlí vašeho domova, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým.

Ceramicus Svíčka ve skle POMERANČ vonná 500 g
188 Kč

Aromatická vonná svíčka ADAM ADAM ve skle s vůní POMERANČE, 500 g vhodná nejen k dekoraci a navození příjemné atmosféry v pohodlí vašeho domova, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým.

Ceramicus Svíčka ve skle RŮŽE vonná 500 g
188 Kč

Aromatická vonná svíčka ADAM ADAM ve skle s vůní RŮŽE, 500 g vhodná nejen k dekoraci a navození příjemné atmosféry v pohodlí vašeho domova, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým.

Candle-lite Svíčka ve skle VANILKOVÝ KRÉM vonná 510 g
314 Kč

Aromatická vonná svíčka PALACIO ve skle s vůní vanilkového krému, 510 g je vhodná nejen k dekoraci a navození příjemné atmosféry v pohodlí vašeho domova, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým.

Ceramicus Svíčka ve skle VANILKA vonná 500 g
188 Kč

Aromatická vonná svíčka ADAM ADAM ve skle s vůní VANILKY, 500 g je vhodná nejen k dekoraci a navození příjemné atmosféry v pohodlí vašeho domova, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým.

Candle-lite Svíčka ve skle JABLEČNÝ SAD vonná 510 g
314 Kč

Aromatická vonná svíčka PALACIO ve skle s vůní jablečného sadu, 510 g je vhodná nejen k dekoraci a navození příjemné atmosféry v pohodlí vašeho domova, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým.

Candle-lite Svíčka ve skle PODZIMNÍ PROCHÁZKA vonná 510 g
314 Kč

Aromatická vonná svíčka PALACIO ve skle s vůní podzimní procházky, 510 g je vhodná nejen k dekoraci a navození příjemné atmosféry v pohodlí vašeho domova, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým.

Candle-lite Svíčka von.ve skle TŘEŠŇOVÝ KVĚT 566 g
314 Kč

Aromatická vonná svíčka PALACIO ve skle s vůní třešňového květu, 566 g je vhodná nejen k dekoraci a navození příjemné atmosféry v pohodlí vašeho domova, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým.

Ceramicus Svíčka SKŘÍTEK LESNÍ hnědý 16 cm
170 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Svíčka SKŘÍTEK LESNÍ. Vhodná nejen k dekoraci a navození příjemné atmosféry v pohodlí vašeho domova, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým.

Ceramicus Svíčka ve skle SKOŘICE vonná 500 g
188 Kč

Aromatická vonná svíčka ADAM ADAM ve skle s vůní SKOŘICE, 500 g vhodná nejen k dekoraci a navození příjemné atmosféry v pohodlí vašeho domova, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým.

Candle-lite Svíčka ve skle EXOTICKÝ KOKTEJL vonná 510 g
314 Kč

Aromatická vonná svíčka PALACIO ve skle s vůní exotického koktejlu, 510 g je vhodná nejen k dekoraci a navození příjemné atmosféry v pohodlí vašeho domova, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým.

Candle-lite Svíčka ve skle SLADKÁ LEVANDULE vonná 538 g
314 Kč

Aromatická vonná svíčka PALACIO ve skle s vůní sladké levandule, 538 g je vhodná nejen k dekoraci a navození příjemné atmosféry v pohodlí vašeho domova, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým.

Ceramicus Svíčka PAŘEZ VÁLEC d8 x 21 cm
193 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vánoční svíčka ARTMAN PAŘEZ. Vhodná nejen k dekoraci a navození příjemné atmosféry v pohodlí vašeho domova, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým.

Ceramicus Svíčka ve skle LEVANDULE vonná 500 g
188 Kč

Aromatická vonná svíčka ADAM ADAM ve skle s vůní LEVANDULE, 500 g vhodná nejen k dekoraci a navození příjemné atmosféry v pohodlí vašeho domova, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým.

Ceramicus Svíčka ve skle PREMIUM No2 300 g d11 x 10 cm
260 Kč

Aromatická vonná svíčka ADAM ADAM ve skle PREMIUM s vůní jantaru a pačule, 300 g je vhodná nejen k dekoraci a navození příjemné atmosféry v pohodlí vašeho domova, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým.

Ceramicus Svíčka ve skle PREMIUM No3 300 g d11 x 10 cm
260 Kč

Aromatická vonná svíčka ADAM ADAM ve skle PREMIUM s vůní jasmínu a sladké švestky, 300 g je vhodná nejen k dekoraci a navození příjemné atmosféry v pohodlí vašeho domova, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým.

Ceramicus Svíčka ve skle ZELENÝ ČAJ vonná 500 g
188 Kč

Aromatická vonná svíčka ADAM ADAM ve skle s vůní ZELENÉHO ČAJE, 500 g vhodná nejen k dekoraci a navození příjemné atmosféry v pohodlí vašeho domova, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Aroma lampy, vonné difuzéry a svíčky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Aroma lampy, vonné difuzéry a svíčky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Aroma lampy, vonné difuzéry a svíčky akce.