U nás na MALL.cz najdete více než 1 000 000 produktů, mezi nimi i zboží švihadla. Pořiďte si pomůcky pro sport nebo kempování u nás na MALL.cz a využijte našich výhod:

Zobrazit více
  • Zakoupené zboží z kategorie švihadla doručíme dnes, či jindy podle vašich preferencí.
  • Nákup si můžete vyzvednout i sami ve více než 700 výdejních místech.
  • Potřebujete si vybrané produkty z kategorie švihadla nejprve vyzkoušet? S MALL Pay odložíte platbu za nákup klidně až o 30 dní.
  • Pokud nebudete spokojeni, můžete nám zboží vrátit do 14 dní.
  • Zákaznická podpora MALL.cz řeší požadavky zákazníků

Prohlédněte si nejnovější zbožíze sekce švihadla či dejte na ostatní zákazníky a vybírejte z nejlépe hodnocených produktů. Pokud chcete na nákupu ušetřit, nenechte si ujít produkty ve výprodeji.

Chybí vám ještě něco? U nás na MALL.cz najdete spoustu zboží.

HMS Švihadlo SK08
5x

HMS Švihadlo SK08

129 Kč

Švihadlo s počítadlem a pěnovými rukojeťmi. Bavlněné lanko o délce 2,7m. Švihadlo je ideální pomůckou při formování postavy a kondičním tréninku.

Kraftika Gymnastická obruč, hliník, d = 60 cm, 250 g, mix barev

Kraftika Gymnastická obruč, hliník, d = 60 cm, 250 g, mix barev

467 Kč

Chcete-li mít krásné, utažený postavu a cítit se skvěle moc jednodušší, než si myslíte! Hoop – je to skvělý simulátor, který vám pomůže udržet tělo a svaly tón, zlepšit dýchací a kardiovaskulární systém, snižují tělesná hmotnost. Výhody práce s.

Partner: KRAFTIKA
-30%
VIPRO Crossfit švihadlo Barva: Černá
1x

VIPRO Crossfit švihadlo Barva: Černá

389 Kč
269 Kč
Výprodej

Naše švihadlo je rychlostní lankové, které se v současné době s oblibou používá v soutěžích Crossfit. Tradiční pomůcka pro rozvoj kondice a rytmu, která je populární mezi vrcholovými sportovci a osobními trenéry všude na světě.

Partner: VIPRO
Aga Švihadlo 280 cm
1x

Aga Švihadlo 280 cm

59 Kč

Ultra lehké a velice rychlé gumové švihadlo od firmy Aga. Ideální pro všechny druhy kardio tréninku, pro tréninky bojových sportů, ale i pro trénink v domácích podmínkách.

Partner: Aga24
Kraftika Fitness guma medium, 35-45 kg, 36 x 8,2 cm

Kraftika Fitness guma medium, 35-45 kg, 36 x 8,2 cm

281 Kč

Fitness – guma je multifunkční expandéry pro rozvoj a údržbu tón stehna, hýždě, hrudník a ramenního pletence. Ideální pro cvičení: žebříky, schůdky, houpačky a výpady. Může být použit jako hrudní Expander. Vhodné pro zvýšení intenzity tréninku i.

Partner: KRAFTIKA