Amanda Čaj maté s pomerančem, 500g

Amanda Čaj maté s pomerančem, 500g

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Klasické maté od Amandy slušné kvality ovoněné pomerančem, který zvyšuje celkovou ovocnou svěžest. Toto maté pochází z proslulé provincie Misiones v Argentině. Firma byla založena polským imigrantem Janem Szychowskim a dnes je velmi populární značkou. Celý popis
160 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

27.10.2021 - 29.10.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera GOURMET PARTNERS

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100019749065

Popis

Amanda Čaj maté s pomerančem, 500g

 

Klasické maté od Amandy slušné kvality ovoněné pomerančem, který zvyšuje celkovou ovocnou svěžest. Toto maté pochází z proslulé provincie Misiones v Argentině. Firma byla založena polským imigrantem Janem Szychowskim a dnes je velmi populární značkou.

 

Hmotnost: 500g

Země původu: Argentina

 

Yerba Maté - je to jedna z rostlin bohatých na vitamíny. Stimuluje svalovou, plicní aktivitu a reguluje srdeční rytmus. Vytváří také pocit pohody, vitality a intelektuální jasnosti. Má hepatoprotektivní, diuretický a zažívací účinek a optimalizuje výživovou absorpci těla, obecně regulující všechny jeho asimilační funkce.

 Infuze listů Yerba maté představuje povzbuzující a tonizující vlastnosti díky obsahu mateinu (katechin), který stimuluje centrální nervový systém a podporuje duševní aktivitu, a jako pozitivní zvláštností je to, že nenarušuje normální spánkové vzorce. A také je antioxidant díky přítomnosti flavonoidů .

  Poskytuje pocit sytosti a používá se při hubnutí. Má značné množství draslíku, železa, fosforu, sodíku a hořčíku; obsahuje také různé antioxidační látky, vitamíny (A, B1, B2, C a K) a karoteny.