Pajarito Čaj maté - Menta Lemon, 500g

Pajarito Čaj maté - Menta Lemon, 500g

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Pajarito Menta Lemon je příjemnou směsí yerby, máty peprné a citrónu. Máta peprná má uklidňující účinky a působí pozitivně na naše trávení. Citrónové aroma dodává nápoji příjemnou svěžest. Tato kombinace se skvěle hodí na studenou přípravu (tereré) , ale potěší i v chladných dnech. Celý popis
138 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
124 Kč
0,25 Kč/g

Skladem u partnera 5+ kusů

7.12.2021 - 8.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera GOURMET PARTNERS

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100019156848

Popis

Čaj maté Pajarito – Menta Lemon, 500g

Pajarito Menta Lemon je příjemnou směsí yerby, máty peprné a citrónu. Máta peprná má uklidňující účinky a působí pozitivně na naše trávení. Citrónové aroma dodává nápoji příjemnou svěžest. Tato kombinace se skvěle hodí na studenou přípravu (tereré) , ale potěší i v chladných dnech.

 

Hmotnost: 500g

Země původu: Paraguay

 

Pajarito – "Udělejte dnes, co si ostatní budou zítra myslet, je posláním společnosti vyrábějící yerba maté Pajarito, která je mezi mnoha dalšími nesporně spojena po celém světě s nejlepší kvalitou, dokonce i luxusním yerba maté. Byla založena v Bella Vista – Itapúa, město uznávané jako hlavní město yerba maté , je to region v jihovýchodní části Paraguaye. Polovina celé plantáže v zemi se nachází na březích řeky Parana, protože mikroklima v tomto místě je velmi příznivé pro pěstování této rostliny. A společnost Lauro Raatz SA má více než 60 let zkušeností s pěstováním této rostliny.