Pajarito Čaj maté Organico - 500 g

Pajarito Čaj maté Organico - 500 g

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Yerba mate Pajarito pochází z oblasti Itapúa v Paraguayi. V Paraguayi je yerba maté považována za národní bohatství a má velkou tradici. Celý popis
189 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

10.12.2021 - 13.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera GOURMET PARTNERS

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100019088713

Popis

Čaj maté Pajarito Organico – 500 g

Yerba mate Pajarito pochází z oblasti Itapúa v Paraguayi. V Paraguayi je yerba maté považována za národní bohatství a má velkou tradici. 

 

Pajarito Organico se získává ze systému zemědělského managementu a výroby potravin, který kombinuje ekologické postupy a udržitelnou výrobu. Jeho výsev je prováděn pod lesním porostem s ohledem na čisté přírodní prostředí, zpracované metodami, které zajišťují organickou integritu a životně důležité vlastnosti v celém výrobním řetězci. Suší se v sušárně po dobu dvou let. Vyznačuje se granulovaným broušením a nízkými tyčinkami, což dodává perzistentní, ale delikátní chuť.

 

Hmotnost: 500g

Země původu: Paraguay

 

Pajarito - "Udělejte dnes, co si ostatní budou zítra myslet, je posláním společnosti vyrábějící yerba maté Pajarito, která je mezi mnoha dalšími nesporně spojena po celém světě s nejlepší kvalitou, dokonce i luxusním yerba maté. Byla založena v Bella Vista – Itapúa, město uznávané jako hlavní město yerba maté , je to region v jihovýchodní části Paraguaye. Polovina celé plantáže v zemi se nachází na březích řeky Parana, protože mikroklima v tomto místě je velmi příznivé pro pěstování této rostliny. A společnost Lauro Raatz SA má více než 60 let zkušeností s pěstováním této rostliny.