Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 3677100

Zdraví ze Srí Lanky Suwoda Peyawa - balení 10 sáčků v boxu

Zdraví ze Srí Lanky Suwoda Peyawa - balení 10 sáčků v boxu

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Bylinný nápoj, imunita, dýchací cesty Celý popis
59 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
59 Kč
S novou kartou za

Popis

Suwoda Peyawa

Složení:  

Dry Ginger (Zingiber officinale) Coriander ( Coriandrum sativum) Pathpadagam (Mollugo cerviana) Long pepper (Piper longum) Araththa (Alpinia calcarata) 

Suwoda je doplněk stravy ve formě ájurvédského bylinného čaje. Skládá se z 5 různých bylinných složek, včetně koření a přísad, používaných v kuchyni po celém světě. Na Srí-lance patří mezi prastaré receptury známé jako „Peyava“.

Povolená tvrzení EU ke konkrétním bylinám:

Piper longum   český název: Pepř dlouhý        

Povzbuzení, Normální činnost cévní soustavy,

Zingiber officinale Český název: Zázvorovník lékařský (Zázvor)

Normální hladina cukru v krvi, Normální činnost kardiovaskulárního systému, Normální trávení, Přirozená obranyschopnost – imunitní systém

Zdraví během cestování, Imunitní systém – antioxidant, Normální funkce cest dýchacích / Imunita,

Coriandrum sativum Český název: Koriandr setý      

Normální činnost kardiovaskulárního systému – cholesterol v krvi, Imunitní systém – antioxidant, Normální činnost nervové soustavy, Normální stav pokožky

Použití: Obsah sáčku nasypte do čajového hrnku a zalijte vroucí vodou, Promíchávejte a nechte 10 minut vyluhovat směs bylin. Poté můžete pít. Pokud budete chít, přeceďte. Ale pro vyšší účinnost je vhodnější vypít celou směs bylin. Tento bylinný přípravek můžete pít s cukrem, nebo bez cukru. Proto je vhodný i pro diabetiky. Použijte jeden sáček najednou na jeden hrnek.

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Informace dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU): Doplněk stravy - Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém a temném místě při pokojové teplotě.

 

Dovoze: František Pavlišta/Pafaas, Hlavice 3, 46348, Všelibice, IČO: 41349652