10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 13862433

rocada Bezrámová magnetická tabule 6621CER Skin 100x150 cm smaltovaná

rocada Bezrámová magnetická tabule 6621CER Skin 100x150 cm smaltovaná

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka
Bezrámová magnetická tabule 100×150 cm pro prostředí s nejnáročnějšími požadavky na odolnost (např. školy). Bílý smaltovaný (keramický) povrch se zárukou 25 let, vysoce odolný proti oděrkám. Patentovaný systém uchycení na magnety. Snadná montáž a přeprava. Skládáním více kusů tabulí k sobě lze… Celý popis
14 990 Kč
Zboží od: Offia CZ
14 990 Kč
Doprava zdarma
S novou kartou za

4.12.2023 - 5.12.2023 na vaší adrese

Popis

Zapomeňte na klasické nevzhledné a nepraktické tabule s hliníkovým rámem. V jednoduchosti je krása! Tímto příslovím se řídil Josep Roca, zakladatel katalánské rodinné firmy Rocada, když navrhoval řadu modulárních bezrámových tabulí s názvem Skin.

Hlavní výhody

Kromě krásného, čistého designu mají tabule Rocada řady Skin i několik zásadních praktických výhod:

Jednoduchá a rychlá instalace

Patentovaný systém uchycení pomocí magnetů a přiložená kartonová šablona pro vyvrtání otvorů ve zdi zajišťují, že montáž je velmi jednoduchá a rychlá

Jednoduchá a rychlá instalace tabulí Rocada Skin

Snadná přeprava

Díky kvalitnímu balení, nízké hmotnosti a kompaktním rozměrům (velkou tabuli si postavíte ze dvou či více menších) je přeprava na místo montáže velmi snadná - zvládne to jeden člověk a tabule lze přepravovat v běžném osobním autě.

Snadná přeprava tabulí Rocada Skin

Možnost tvoření větších ploch skládáním tabulí k sobě

Modulární bezrámová konstrukce umožňuje skládat jednotlivé tabule vedle sebe či nad sebe v jednu velkou plochu a vzájemně je neomezeně kombinovat.

Modulární bezrámová konstrukce tabulí Rocada Skin
 

Tabule Rocada SkinCERAMIC

Hlavní povrch tabule je vyroben z vysoce odolného smaltovaného ocelového plechu o tloušťce 0,5 mm. Vnitřní rám je zhotoven z MDF desek o tloušťce 19 mm. Vnitřní výplň tvoří ztužená papírová voština o tloušťce 19 mm s vysokou pevností v tlaku. Zadní stranu tvoří ocelový plech o tloušťce 0,5 mm. Držák na psací potřeby je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 0,8 mm. Tabule drží na zdi díky silným magnetům o průměru 32 mm.

Díky smaltovanému povrchu lze tuto tabuli doporučit do prostředí s nejintenzivnějším použitím a nejvyššími požadavky na odolnost. Povrch tabule je vysoce odolný proti oděrkám a lze jej čistit i alkoholem.

Na povrch tabule poskytuje výrobce prodlouženou záruku 25 let. Na tabuli lze psát standardními za sucha stíratelnými popisovači (jeden takový fix je součástí balení). Mazání a čištění tabule je možné suchou cestou (houbičkou či hadříkem) i mokrou cestou za použití vody nebo alkoholových čisticích prostředků.

Všechny tabule Rocada Skin lze pověsit vertikálně i horizontálně. Kombinováním více tabulí Rocada Skin lze vytvořit libovolně velkou psací plochu.

Obsah balení

  • tabule
  • držák na fixy
  • popisovací fix (1 ks)
  • kartonová šablona pro vyvrtání otvorů ve stěně
  • magnety pro uchycení tabule
  • spojovací materiál (vruty, hmoždinky, podložky)
  • obrázkový návod k montáži

O výrobci

Tento produkt vyrábí společnost Rocada, rodinná firma ze Španělska s historií od roku 1976. Založil ji pan Josep Roca, který je rovněž autorem designu většiny výrobků. Firmu v současné době již vede jeho syn Marc Roca, avšak zakladatel Josep ve firmě stále aktivně působí. Drtivá většina sortimentu se vyrábí ve dvou továrnách v malebném městečku Taradell, obklopeném horami, asi hodinu jízdy od katalánské metropole Barcelony.

Společnost Rocada dbá na kvalitu výroby, což potvrzují renomované certifikáty TÜV GS a ISO 9001:2015. Prioritou výrobních procesů firmy je kromě kvality také respekt k životnímu prostředí, proto Rocada klade důraz na snadnou recyklovatelnost výrobků a obalů. To dokládá i certifikace ISO 14001:2015.

Videa

Produktová řada Rocada Skin

Chytrá montáž tabulí Rocada SkinWhiteboard

Technické parametry:

Rozměry 150×100 cm
Tloušťka 20 mm
Magnetismus magnetická
Materiál / povrch keramická (smaltovaná)
Rám bezrámová
Barva povrchu bílá
Typ tabule nástěnná
Natištěná šablona žádná (čistá tabule bez potisku)
Popisovatelnost pro popis fixy
Záruka na povrch tabule 25 let
Šířka tabule 150 cm
Výška tabule 100 cm
Struktura povrchu lesklá
Tvar standardní (obdélník / čtverec)
Odkladací lišta Ano

Ke stažení