Kvalitní Tachometry na kolo a navigace

Sháníte zboží z kategorie cyklocomputery? U nás na MALL.cz si jej můžete srovnat podle parametrů nebo od nejlevnějšího či od nejlépe hodnoceného ostatními uživateli.

Zobrazit více
  • Nákup vám doručíme ještě dnes, nebo až budete chtít.
  • Produkty z kategorie cyklocomputery vám přivezeme domů, nebo si nákup můžete vyzvednout v jednom z našich 700 výdejních míst.
  • Operátoři naší klientské podpory řeší požadavky zákazníků 24 hodin denně.
  • Zboží můžete zaplatit online, dobírkou nebo třeba až za 30 dní s MALL Pay.
  • Pokud zakoupený výrobek nesplňuje vaše představy, lze jej vrátit do 14 dnů bez udání důvodu.

U nás na MALL.cz najdete dalších 1 000 000 výrobků .

-30%
Sigma Pure 1
25x

Sigma Pure 1

670 Kč
469 Kč

PURE 1 od renomované firmy Sigma sází na jednoduchost a minimalistický design. Velký display vždy ukazuje ty nejpoužívanější informace.

Od prodejce MALL
-19%
iGET Cyklocomputer C210
1x

iGET Cyklocomputer C210

1 999 Kč
1 603 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Kompaktní GPS cyklopočítač pro cyklistiku. Cyklocomputer iGET C210 přijímá signál GPS a nabízí mnoho vyspělých funkcí. Vydrží na jedno nabití až 40 hodin, poskytuje mnoho tréninkových a výkonnostních funkcí a je voděodolná s krytím IPX7. Černobílý displej s úhlopříčkou 2.2“, bezdrátové připojení Bluetooth a ANT+, micro USB port. Kompatibilní se senzory rychlosti SPD, kadence CAD, srdečního tepu HR, výkonu PWR a aplikacemi GPS Bike App, TrainingPeaks, Strava.

Od prodejce MALL
Just One Cube 12.0
17x

Just One Cube 12.0

399 Kč

Cyklocomputer disponuje 12 různými funkcemi, kterými jsou například maximální, průměrná či okamžitá rychlost. Snadno se montuje na řidítka či podstavec a je voděodolný. Just One Cube 12.0 je vhodný pro každého cyklistu.

Od prodejce MALL
-19%
Sigma MC 10 Moto
8x

Sigma MC 10 Moto

740 Kč
599 Kč

Sigma MC 10 Moto je moto/cyklo computer s kabelovým přenosem. Zobrazuje 8 funkcí rychlosti, vzdálenosti a času, které přidávají informační hodnotu k jízdám. Jednoduché ovládání jedním tlačítkem.

Od prodejce MALL
-30%
Just One Cube 12.0 ATS
16x

Just One Cube 12.0 ATS

649 Kč
449 Kč

Další nabídky od 439 Kč

Cyklocomputer disponuje 12 různými funkcemi, kterými jsou například maximální, průměrná či okamžitá rychlost. Snadno se montuje na řidítka či podstavec a je voděodolný. Just One Cube 12.0 ATS je vhodný pro každého cyklistu.

Od prodejce MALL
MIO cyclo 210 EU
10x

MIO cyclo 210 EU

4 690 Kč
4 332 Kč

GPS navigace na kolo. MIO cyclo 210 má detailní mapu Evropy, po které vás bude srozumitelně a podrobně navigovat. Vyniká intuitivním ovládání na dotykovém 3,5" displeji se skvělou čitelností a uživatelským komfortem. Je voděodolná a disponuje chytrými funkcemi jako Kde jsem nebo Překvap mě, díky kterým se nikdy nebudete nudit.

Od prodejce MALL
iGET Senzor rychlosti ASPD70
2x

iGET Senzor rychlosti ASPD70

599 Kč
589 Kč

Další nabídka za 575 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dvoupásmový senzor rychlosti iGET CYCLO ASPD70 určený pro cyklistiku. Spárovatelný s cyklocomputery a cyklistickými mobilními aplikacemi. Bezdrátové připojení Bluetooth 5.0 a ANT+, voděodolnost s krytím IPX7, baterie CR2025 s výdrží až 260 hodin. Kompaktní rozměry, váha pouhých 9,6 g.

Od prodejce MALL
Garmin Varia cyklo-radar RTL515
2x

Garmin Varia cyklo-radar RTL515

4 990 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cyklistický radar se zadním červeným světlem. Garmin Varia cyklo-radar RTL515 vydává vizuální a zvuková upozornění na vozidla přibližující se zezadu, a to až na vzdálenost 140 metrů, 65lm, ANT+, Bluetooth, výdrž zabudované baterie až 15 hodin v režimu denního blikání nebo až 6 hodin v režimu nepřetržitého svícení. Podporuje více profilů pro případy, kdy je potřeba snížit intenzitu osvětlení. Voděodolné provedení IPX7. Aplikace Varia App. Součástí balení je montážní sada a nabíjecí kabel.

Od prodejce MALL
-15%
VDO M0 ZERO (drátový)
6x

VDO M0 ZERO (drátový)

449 Kč
379 Kč

Standardní drátový tachometr VDO M0 ZERO (drátový) pro nenáročné cyklisty je vybavený základními funkcemi. Tachometr je snadno ovladatelný 1 tlačítkem. Obvod kol je nastavitelný pomocí integrované tabulky nebo manuálně v mm.

Od prodejce MALL
iGET Cyklocomputer C220
1x

iGET Cyklocomputer C220

2 990 Kč

Další nabídka za 2 689 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kompaktní GPS cyklopočítač pro cyklistiku. Navigace iGET C220 přijímá signál GPS, AGPS a BeiDou a nabízí mnoho vyspělých funkcí. Vydrží na jedno nabití až 45 hodin, zobrazuje notifikace z telefonu, poskytuje mnoho tréninkových a výkonnostních funkcí a je voděodolná s krytím IPX7. Černobílý displej s úhlopříčkou 2.3", bezdrátové připojení Bluetooth a ANT+. Kompatibilní se senzory rychlosti SPD, kadence CAD, srdečního tepu HR, výkonu PWR a aplikacemi GPS Bike App, TrainingPeaks, Strava.

Od prodejce MALL

Tachometry na kolo

Vítr ve vlasech a desítky kilometrů v nohách. Požitek z jízdy na kole však musíte převést na čísla. Zda jste dnes urazili ten správný počet kilometrů a jakou rychlost jste zajeli, vám pomůžou zjistit tachometry a cyklocomputery.

Pamatujeme si to všichni. Nejstarší cyklocomputery uměly jen měřit rychlost dle otoček magnetu přidělaného na drátu kola. Dnešní cyklocomputery zvládají krom rychlosti a ujetých kilometrů také měřit kadenci šlapání, tepovou frekvenci či nadmořskou výšku. Získat aktuální data ohledně cyklistiky nikdy nebylo jednoduší.

Základní cyklocomputery jsou vlastně tachometry. Za cenu okolo 400 Kč zákazník získá zařízení, které uvádí přehled o aktuální rychlosti, denní trase, době jízdy a celkové době jízdy. Desingové výrobky do 1400 Kč už umožňují přenos dat mezi tachometrem a telefonem, jsou voděodolné a nárazuvzdorné, takže když s kolem zahučíte do příkopu, nic se cyklocomputeru nestane.

Pro opravdové fajnšmekry pak existují skutečně profesionální výrobky, které se pohybují v cenách od 2000 do 8000 Kč. Takové cyklocomputery nabízí krom výše uvedených funkcí měření rychlosti a vzdálenosti také navigaci, bluetooth, indikátor nadmořské výšky či program pro individuální trénink. Tachometr ví, kde se aktuálně nacházíte a dle dat z minulých jízd je schopen propočítat ztrátu či naopak náskok vůči individuálnímu plánu. Díky připojení k GPS také umí propočítat vhodnější trasy, když uzná, že vámi zvolený okruh je vůči stanoveným cílům příliš jednoduchý. S tímto cyklocomputerem už nepotřebujete trenéra. Jen na vás zatím neumí křičet. Zatím.

Nenašli jste to pravé? Zkuste hledat v ostatních produktech na kolo.