Ria Slip Classic normal 4 x 25 ks
149 Kč

139 Kč

Výhodné balení slipových vložek. Ria Slip Classic normal jsou vložky s jemnou obláčkovou ražbou, která chrání prádlo při každodenním používání. Vysoký komfort a pohodlí zajišťuje jemný povrch netkané textilie. Slipová vložka drží svůj tvar celý den.


Ria Ultra Super Plus 3 x 9 + Bel odličovací tampóny 70 ks-20%
149 Kč

119 Kč

Akce

Výhodné balení vložek Ria Ultra Super Plus v setu s odličovacími tampóny Bel. Ultra tenké vložky se zvětšenou absorpční plochou Ultra Super Plus jsou příjemné na nošení díky přídavku hedvábí a obohacení o vitamin E, který navíc brání v podráždění pokožky.


Ria Slip Classic light 4 x 25 ks
149 Kč

139 Kč

Výhodné balení slipových vložek. Ria Slip Classic Light jsou vložky s jemnou obláčkovou ražbou, která chrání prádlo při každodenním používání. Vysoký komfort a pohodlí zajišťuje jemný povrch netkané textilie. Slipová vložka drží svůj tvar celý den.


Ria Ultra Normal Plus 3x10 ks + Bel Odličovací tampóny 70 ks
149 Kč

139 Kč

Ultra tenké vložky Ria Ultra Normal plus s přídavkem pravého hedvábí a vitaminu E pro zvýšení pocitu hebkosti a komfortu při nošení. Drážky na povrchu spolehlivě a rychle rozvádí tekutinu a umožňují její okamžité vstřebání do savého jádra. Součástí balení Bel Cosmetic odličovací tampóny 70 ks.


Ria Ultra Normal Plus Waterlily 3x 10 + Bel odličovací tampóny 70 ks-20%
149 Kč

119 Kč

Akce

Výhodné balení vložek Ria Ultra Normal Plus s vůní leknínu v setu s odličovacími tampóny Bel. Ultra tenké vložky s křidélky Ultra Normal Plus jsou příjemné na nošení díky přídavku hedvábí a obohacení o vitamin E, který navíc brání v podráždění pokožky.


Ria Ultra Night 3 x 8 + Bel odličovací tampóny 70 ks-20%
149 Kč

119 Kč

Akce

Výhodné balení vložek Ria Ultra Night v setu s odličovacími tampóny Bel. Ultra tenké vložky Ultra Night ideální při extra silné menstruaci a přes noc jsou příjemné na nošení díky přídavku hedvábí a obohacení o vitamin E, který navíc brání v podráždění pokožky.


Ria Ultra Normal 3x 11 + Bel odličovací tampóny 70 ks
149 Kč

139 Kč

Výhodné balení vložek Ria Ultra Normal v setu s odličovacími tampóny Bel. Ultra tenké vložky Ultra Normal jsou příjemné na nošení díky přídavku hedvábí a obohacení o vitamin E, který navíc brání v podráždění pokožky.


Always Ultra Normal Vel. 1 Hygienické vložky s křidélky 40 ks
189 Kč

149 Kč

Hygienické vložky Always Ultra mají ochranné kontury SecureGuard a gel uzamykající tekutinu, který vtáhne tekutinu dovnitř vložky a zabrání protečení. Ačkoliv jsou vložky Always Ultra jen 3 mm tenké, zajišťují skvělý pocit pohodlí a ochranu při menstruaci. Balení obsahuje 40 ks.


Kotex Normal 128 ks

Kotex Normal 128 ks

Hodnocení: 5
389 Kč

319 Kč

Kotex Normal jsou dámské hygienické menstruační tampony určené pro normální krvácení. Diskrétní velikost a snadné rozbalení díky Kotex systému – otoč a otevři. V balení 8 × 16 ks tamponů.


Always Ultra Night Dámské hygienické vložky 28 ks
189 Kč

149 Kč

Hygienické vložky Always Ultra Night byly vytvořeny speciálně pro použití v noci a zajišťují ještě větší ochranu před protečením, ať už se v noci v posteli hýbete a otáčíte jakkoliv. Super absorpční jádro uzamyká tekutinu uvnitř vložky a zabraňuje protečení po stranách. Balení obsahuje 28 ks.


Always Ultra Sensitive Normal Vložky s křidélky (velikost 1) 40 ks
189 Kč

149 Kč

Hygienické vložky Always Ultra Sensitive mají ochranné kontury a gel uzamykající tekutinu, který vtáhne tekutinu dovnitř vložky a zabrání protečení. Ačkoliv jsou vložky Always Ultra jen 3 mm tenké, zajišťují skvělý pocit pohodlí a ochranu při menstruaci. Balení obsahuje 40 ks.


Always Dailies Extra Protect Large Intimky 68 ks
119 Kč

109 Kč

Zůstaňte celý den svěží s intimkami Always Extra Protect Large. Díky technologii neutralizace zápachu a absorpční zóně vám intimky Always Extra Protect Large nabízejí prodlouženou délku pro ještě lepší ochranu a svěžest, na kterou se můžete spolehnout.


Always Fresh & Protect Normal Intimky 80 ks
119 Kč

109 Kč

Zůstaňte celý den svěží s intimkami Always Fresh & Protect Normal. Díky technologii neutralizace zápachu a absorpční zóně vám intimky nabízejí prodlouženou délku pro ještě lepší ochranu a svěžest, na kterou se můžete spolehnout.


Always Ultra Super Plus Dámské hygienické vložky 32 ks
189 Kč

149 Kč

Hygienické vložky Always Ultra Super Quatro mají ochranné kontury a gel uzamykající tekutinu, který vtáhne tekutinu dovnitř vložky a zabrání protečení. Ačkoliv jsou vložky jen 3 mm tenké, zajišťují skvělý pocit pohodlí a ochranu při menstruaci. Balení obsahuje 32 ks.


Yuuki Menstruační kalíšek Classic velký
299 Kč

Menstruační kalíšek Classic velký z lékařského silikonu je moderní dámskou hygienickou pomůckou. Kalíšek značky Yuuki vám zajistí naprostý komfort během menstruace.


Yuuki Menstruační kalíšek Jolly velký + dezinfekční krabička
599 Kč

Moderní dámská hygienická pomůcka, která vám zajistí naprostý komfort během vaší menstruace. Kalíšek Jolly značky Yuuki ve veselých barvách je vyrobený z měkčího silikonu (shore 35). Jestli patříte mezi citlivější ženy, je pro vás tou pravou volbou. Jistě vás rozveselí i příjemný design ze sedmi promíchaných duhových barev.


Yuuki Menstruační kalíšek Classic malý
299 Kč

Menstruační kalíšek Classic malý z lékařského silikonu je moderní dámskou hygienickou pomůckou. Kalíšek značky Yuuki vám zajistí naprostý komfort během menstruace.


Yuuki Menstruační kalíšek Line velký + dezinfekční krabička
599 Kč

Moderní dámská hygienická pomůcka, která vám zajistí naprostý komfort během vaší menstruace. Kalíšek Line značky Yuuki ve veselých barvách je vyrobený z měkčího verze Soft (shore 35). Jestli patříte mezi citlivější ženy, je pro vás tou pravou volbou. Jistě vás rozveselí i příjemný design ze sedmi barev duhy, které jsou viditelné v pruzích.


Yuuki Dezinfekční krabička
119 Kč

Dezinfekční krabička značky Yuuki vám poslouží k pohodlné dezinfekci kalíšku v mikrovlnné troubě a k dlouhodobému uschování v době, kdy kalíšek nebudete nepoužívat. Váš kalíšek tak bude 100% chráněn před UV zářením.


Yuuki Menstruační kalíšek Line velký
499 Kč

Menstruační kalíšek Line velký z lékařského silikonu je moderní dámskou hygienickou pomůckou. Kalíšek ve veselých barvách duhy značky Yuuki vám zajistí naprosté pohodlí během menstruace.


Yuuki Menstruační kalíšek Classic velký + dezinfekční krabička
399 Kč

Moderní dámská hygienická pomůcka, která vám zajistí naprostý komfort během vaší menstruace. Kalíšek Classic značky Yuuki je vyrobený z tvrdšího silikonu (shore 60) a je s ním jednodušší manipulace – snadno se po zavedení otevře a také drží tvar, když ho vyndáváte.


Yuuki Menstruační kalíšek Soft malý + dezinfekční krabička
399 Kč

Moderní dámská hygienická pomůcka, která vám zajistí naprostý komfort během vaší menstruace. Kalíšek Soft značky Yuuki je vyrobený z měkčího silikonu (shore 40). Jestli patříte mezi citlivější ženy, je pro vás tou pravou volbou.


Kotex Slip 60 ks SuperSlim (3 x SuperSlim 20ks)
119 Kč

Supertenké slipové vložky jsou vhodné pro jakékoliv spodní prádlo. Vložky Kotex Slip 60 ks SuperSlim jsou příjemné na nošení díky bavlněnému vysoce savému povrchu.


Kotex Ultra Night 24ks (2 x DUO Pack 12ks)
119 Kč

Ultratenké menstruační vložky s rychle absorbujícím jádrem i povrchem jsou speciálně navržené proti protečení. Vložky Kotex Ultra Night poskytují jistotu a maximální komfort.


Kotex Ultra Super 24ks (2 x DUO Pack 12ks)
119 Kč

Ultratenké menstruační vložky s rychle absorbujícím jádrem i povrchem jsou speciálně navržené proti protečení. Vložky Kotex Ultra Super poskytují jistotu a maximální komfort.


Kotex Ultra Normal 32 ks (2 x DUO Pack 16ks)
119 Kč

Ultratenké menstruační vložky s rychle absorbujícím jádrem i povrchem jsou speciálně navržené proti protečení. Vložky Kotex Ultra Normal poskytují jistotu a maximální komfort.


Kotex Slip 60 ks Normal (3 x Normal 20ks)
119 Kč

Slipové vložky jsou vhodné pro jakékoliv spodní prádlo. Vložky Kotex Slip 60 ks Normal jsou příjemné na nošení díky bavlněnému vysoce savému povrchu.


Tampax Compaq Pearl super 16ct
99 Kč

Tampon Tampax Compaq Pearl super 16ct s technologií MotionFit se šetrně přizpůsobuje jedinečnému tvaru těla. Tampony se snadno zavádí díky kompaktnímu aplikátoruprotiskluzovou úpravou zaváděcích trubiček a zaoblenou špičkou.


Tampax Compaq Pearl regular 16ct
99 Kč

Tampony Tampax s technologií MotionFit, které se šetrně přizpůsobí každému tvaru těla, jsou jedničkou v oblasti komfortu,ochrany a diskrétnosti. Šňůrka se speciálním výpletem poskytuje ještě větší ochranu před protečením. Aplikátor se zaoblenou špičkou usnadňuje zavádění tamponu.


Yuuki Menstruační kalíšek Jolly velký
499 Kč

Menstruační kalíšek Jolly velký z lékařského silikonu je moderní dámskou hygienickou pomůckou. Kalíšek ve veselých barvách značky Yuuki vám zajistí naprosté pohodlí během menstruace.


Yuuki Menstruační kalíšek Jolly malý + dezinfekční krabička
599 Kč

Moderní dámská hygienická pomůcka, která vám zajistí naprostý komfort během vaší menstruace. Kalíšek Jolly značky Yuuki ve veselých barvách je vyrobený z měkčího silikonu (shore 35). Jestli patříte mezi citlivější ženy, je pro vás tou pravou volbou. Jistě vás rozveselí i příjemný design ze sedmi promíchaných duhových barev.


Kotex Slip 60 ks SuperSlim DEO (3 x SuperSlim 20ks)
119 Kč

Supertenké slipové vložky jsou vhodné pro jakékoliv spodní prádlo. Vložky Kotex Slip 60 ks SuperSlim DEO, které neutralizují zápach, jsou příjemné na nošení díky bavlněnému vysoce savému povrchu.


Yuuki Menstruační kalíšek Jolly malý
499 Kč

Menstruační kalíšek Jolly malý z lékařského silikonu je moderní dámskou hygienickou pomůckou. Kalíšek ve veselých barvách značky Yuuki vám zajistí naprosté pohodlí během menstruace.


Yuuki Menstruační kalíšek Line malý
499 Kč

Menstruační kalíšek Line malý z lékařského silikonu je moderní dámskou hygienickou pomůckou. Kalíšek ve veselých barvách duhy značky Yuuki vám zajistí naprosté pohodlí během menstruace.


Yuuki Menstruační kalíšek Line malý + dezinfekční krabička
599 Kč

Moderní dámská hygienická pomůcka, která vám zajistí naprostý komfort během vaší menstruace. Kalíšek Line značky Yuuki ve veselých barvách je vyrobený z měkčího verze Soft (shore 35). Jestli patříte mezi citlivější ženy, je pro vás tou pravou volbou. Jistě vás rozveselí i příjemný design ze sedmi barev duhy, které jsou viditelné v pruzích.


Tampax Compak Pearl Regular Tampony s aplikátorem 18 ks
129 Kč

109 Kč

Tampax Compak Pearl jsou nejlepší tampony značky Tampax pro komfortní a diskrétní ochranu. Mají kompaktní a diskrétní hladký plastový aplikátor a zakulacenou špičku pro pohodlné zavedení. Tampony mají technologii FormFit, díky které se šetrně rozpínají, aby se přizpůsobily jedinečnému tvaru vašeho těla.


Kotex Mini 128 ks

Kotex Mini 128 ks

Hodnocení: 5
389 Kč

319 Kč

Kotex Mini jsou dámské hygienické menstruační tampony určené pro lehké krvácení. Diskrétní velikost a snadné rozbalení díky Kotex systému – otoč a otevři. V balení 8 × 16 ks tamponů.


Kotex Super 128 ks

Kotex Super 128 ks

Hodnocení: 5
389 Kč

319 Kč

Kotex Super jsou dámské hygienické menstruační tampony určené pro středně silné až silné krvácení. Diskrétní velikost a snadné rozbalení díky Kotex systému – otoč a otevři. V balení 8 × 16 ks tamponů.


Tampax Compak Pearl Super Tampony s aplikátorem 18 ks
129 Kč

109 Kč

Tampax Compak Pearl jsou nejlepší tampony značky Tampax pro komfortní a diskrétní ochranu. Mají kompaktní a diskrétní hladký plastový aplikátor a zakulacenou špičku pro pohodlné zavedení. Tampony mají technologii FormFit, díky které se šetrně rozpínají, aby se přizpůsobily jedinečnému tvaru vašeho těla.


Bella Perfecta Ultra Violet Hygienické vložky 60 ks
149 Kč

Ultratenké dámské hygienické vložky Bella Perfecta Ultra Violet jsou neviditelné i při nošení velmi přiléhavého oblečení. Prodyšná fólie v kombinaci se speciální síťkou nasávající vlhkost, široká boční křidélka a absorpční jádro dohromady zajišťují ochranu pokožky i prádla.


AllServices Hygienické sáčky papírové
35 Kč

Hygienické sáčky papírové - sáčky na toalety na dámské hygienické potřeby. Cena je uvedena za 1 balení, které obsahuje 100 sáčků. Karton obsahuje běžně 10 ks.


Simex Zásobník hygienických mikrotenových sáčků nerezový mat
351 Kč

Zásobník hygienických mikrotenových sáčků nerezový mat – krásně designovaný zásobník se hodí na všechny toalety. Cena je uvedena za 1 ks. Líbí se Vám nějaký produkt značky Simex, který jste na našli v katalogu výrobce, ale my ho k prodeji nenabízíme? Kontaktujte nás a my vám ho rádi objednáme.


Kotex Maxi Night 3 x 10 ks
189 Kč

149 Kč

Kotex na noc – speciálně navržené vložky pro zvýšenou ochranu během noci. Prodloužená vložka bezpečně chrání před prosáknutím. Centrální absorpční jádro pomáhá zachovat povrchovou vrstvu suchou. Savost 3 kapky.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: