mr.Fox Nástěnný obraz Aladdin - Alladin, 27x27 cm
959 Kč 459 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nádherný nástěnný obraz Alladin doladí každý dětský pokojíček. Digitální potisk s vysokým rozlišením a odolnými barvami na bavlněném plátně vás okouzlí na první pohled.

mr.Fox Nástěnný obraz Spit Spot - růžový kůň, 27x27 cm
959 Kč 459 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nádherný nástěnný obraz s motivem koně z kolekce Spit Spot doladí každý dětský pokojíček. Digitální potisk s vysokým rozlišením a odolnými barvami na bavlněném plátně vás okouzlí na první pohled.

Walplus Nalepovací tabule na zeď WS1109
769 Kč 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nástěnná nalepovací tabule značky Walplus. Proměňte svůj pokoj díky této originální samolepce na zeď. Můžete ji použít do pracovny, dětského pokoje nebo na chodbu. Na tabuli lze psát křídou. Snadno se přilepí a skvěle drží.

Walplus Samolepicí tapeta Ocean Blue tiles
1 229 Kč 479 Kč

Walplus samolepicí tapeta s ornamenty nabízí jednoduchý způsob, jak oživit stěny interiéru, starý nábytek nebo třeba dveře. Po odstranění nezanechává stopy. Balení obsahuje 4 archy, které můžete rozstříhat dle potřeby nebo nalepit vedle sebe a vytvořit tak velkou jednokusovou tapetu.

Walplus Samolepky na zeď, mapa světa
1 029 Kč 339 Kč

Dětská mapa světa je rozložena do jednotlivých barevných samolepek, které výborně vyzdobí každý dětský pokojíček. Lze je navíc lehce sejmout bez poškození povrchu a přelepit na jiné místo.

Walplus Středomořské dlaždice WM10008
1 269 Kč 489 Kč

Nástěnné samolepky středomořské dlaždice značky Walplus. Mosaika laděná do modrých barev je krásným doplňkem například do bytu vyzdobeného ve středomořském stylu. Jak je nalepíte je jen na vás.

Walplus Magnolie WS5017

Walplus Magnolie WS5017

Hodnocení: 4,6
689 Kč 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nástěnná samolepka magnolie značky Walplus. Ozdobte svůj obývák nebo ložnici krásnou tapetou s růžovými květy oblíbeného keře magnolie. Samolepku můžete nalepit jak na zeď, tak například na šatní skříň.

Walplus Retro cedule WF10001
1 273 Kč 419 Kč

Jedinečná ozdoba pokoje se samolepkami Retro cedule WF10001 značky Walplus. Samolepka se rychle nalepí, lze ji také bez poškození odlepit a přemístit na jiný rovný povrch. V balení najdete 30 kusů, které můžete libovolně kombinovat.

Walplus Bílá tabule na zeď WS1110
769 Kč 299 Kč

Nástěnná nalepovací tabule značky Walplus. Proměňte svůj pokoj díky této originální samolepce na zeď. Můžete ji použít do pracovny, dětského pokoje nebo na chodbu. Na tabuli lze psát fixou.

Walplus Sada 24 samolepicích dlaždiček WT1020
600 Kč 239 Kč

Samolepky v podobě dlaždiček s ornamenty představují skvělý způsob jak oživit nudný a starý nábytek nebo holé zdi. Po nalepení je možné dlaždice opět sejmout a přelepit na jiné místo. Nezanechávají stopy.

Walplus Ve tmě svítící měsíc FL1073
689 Kč 279 Kč

Nástěnná samolepky měsíc značky Walplus. Velký ve tmě svítící měsíc o průměru 30 cm můžete nalepit například do obýváku nebo ložnice. Po setmění jeho světlo vykouzlí příjemnou atmosféru.

Walplus Motýli 3D WS1008
419 Kč 139 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nástěnné samolepky s motýly značky Walplus. Ozdobte svůj obývák nebo dětský pokoj krásnými letícími motýly s 3D efektem. V balení naleznete motýly různých velikostí. Jak je nalepíte je jen na vás.

Walplus Černá pampeliška WS6016 + Nápisy WS4011
1 269 Kč 499 Kč

Nástěnné samolepky černé pampelišky a nápisy značky Walplus. Ozdobte svůj obývák nebo ložnici rozfoukanými pampeliškami a pozitivními slogany. Každý den pak bude veselejší.

Walplus Květiny WS9022 + Swarovski WSSS10001
1 269 Kč 499 Kč

Nástěnné samolepky černé květiny a Swarovski kamínky značky Walplus. Ozdobte svůj obývák nebo ložnici pnoucími květinami, které můžete dozdobit dle vlastní fantazie kamínky Swarovski.

Walplus Samolepicí tapeta Flower
1 229 Kč 459 Kč

Samolepicí tapeta s jemným motivem růží pochází z dílny značky Walplus a zkrášlí nejen zdi u vás doma, ale vhodná je i pro ozdobu nábytku, třeba v dětském pokoji. Po odstranění nezanechává stopy. Balení obsahuje 4 archy, které můžete rozstříhat dle potřeby nebo nalepit vedle sebe a vytvořit tak velkou jednokusovou tapetu.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Tapety a samolepky na zeď.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Tapety a samolepky na zeď výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Tapety a samolepky na zeď akce.