BN Walls Vliesová tapeta na zeď 218805, Raw Matters, BN International rozměry 0,53 x 10 m

BN Walls Vliesová tapeta na zeď 218805, Raw Matters, BN International rozměry 0,53 x 10 m


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Vliesová tapeta s látkovou strukturou v šedých odstínech. Celý popis

895
895 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Na objednání u partnera

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100029065360

Popis

Popis produktu

Kolekce BN Raw material  Intenzivní stěny pro působivé bydlení. Leštěné stříbrné desky na stěnách a drsné trámové stropy. Harmonická směs neopracovaných materiálů vyrobených člověkem v kombinovanaci s přírodními zdroji. Hluboké tóny a kovové povrchy, ale i městské styly. Eklektický, zábavný, šílený. Ale vždy sofistikovaný – to je kolekce tapet BN Raw material. Betonové dřevo a kovové konstrukce se mísí s rustikálními textiliemi. Tímto kontrastem luxusních tapet přichází na Vaše stěny rovnováha.

Vliesové tapety na zeď se vyznačují dobrou prodyšností, mechanickou odolností a schopností zakrytí jemných prasklin. Pro aplikaci vliesových tapet jsou vhodné rovné stěny s vlhkostí ne vyšší než 0,8 %. Při lepení vliesových tapet se lepidlo nanáší přímo na podkladovou stěnu, na kterou se přikládají jednotlivé pruhy tapety. K lepení vliesových tapet použijte lepidlo na vliesové tapety, které naleznete v naší nabídce lepidel. Odstranění vliesových tapet je snadné a provádí se za sucha.

Před tapetováním je vhodné každou stěnu napenetrovat. Penetrace sjednocuje savost podkladu a zvyšuje adhezi následných vrstev. role: 10 × 0,53m návaznost vzoru: 0 cm základní barva:  šedá foto interiéru je pouze ilustrační – odlišné barvy kolekce : Raw Matters výrobce: BN International


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Barva

Barva

šedá