Eijffinger Luxusní přírodní tapeta 389528, Natural Wallcoverings II, Eijffinger rozměry 0,91 x 5,5 m

Eijffinger Luxusní přírodní tapeta 389528, Natural Wallcoverings II, Eijffinger rozměry 0,91 x 5,5 m


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Přírodní hnědá rohož s jemným třpytem na papírovém podkladu. Celý popis

2989
2 989 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Na objednání u partnera

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100029060081

Popis

Popis produktu

Pozvěte přírodu do svého domu prostřednictvím přírodních tapet z kolekce Natural wallcoverings holandského výrobce Eijffinger. Každá z těchto tapet je jedinečná.

Přirozené nerovnosti v textuře a variacích přispívají k charakteristice a dekorativnímu kouzlu těchto tapet. Trávová tkaniva vyrobená s nádechem Dálného východu a také detaily naplněné třpytivým stříbrem a zlatem. Stylový korek a živý sisal. Pozadí s lesklou povrchovou úpravou přidává špetku dynamiky a dotek přitažlivosti. Zemní tóny v kombinaci s lesknoucí mědí, ale také botanická zeleň, oprýskaná lila, teplá červená a okrová, zdobená přírodní a ecru, odstíny z mořské modré a stylové stříbrné šedé, to vše nabízí tato kolekce tapet. Nadčasová elegance, trvalá, hmatatelná a krásně vytvořená. Přivítejte přírodu a autenticitu ve vašem interiéru s přírodními tapetami.

Všechny přírodní tapety jsou papírové. Standardní rozměry tapet jsou 5,50 m x 0,91 m. Navíc je k dispozici pět referenčních čísel pro semišové tapety, které jsou k dispozici po metru. Tyto tapety mají šířku 1,40 metrů.

role 0,91 × 5,5 m

natural/paper základní barva: přírodní hnědá kolekce: Naturals Wallcoverings II výrobce: Eijffinger


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Barva

Barva

hnědá