Vavex Vliesová obrazová tapeta Pole A, 230x280cm, Imaginum, Vavex

Vavex Vliesová obrazová tapeta Pole A, 230x280cm, Imaginum, Vavex


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Imaginum je autorskou kolekcí ilustrátorky Magdy Veverkové, určená výhradně pro Vavex. Tapety jsou specifické tím, že jsou malovány ručně se spoustou detailů a kresbou jednotlivých motivů do detailů. Celý popis

6440
6 440 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Na objednání u partnera

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100020929003

Popis

Popis produktu

  • IMAGINUM  je autorskou kolekcí ilustrátorky Magdy Veverkové, určená výhradně pro Vavex. Tapety jsou specifické tím, že jsou malovány ručně se spoustou detailů a kresbou jednotlivých motivů do detailů.

    Impulsem pro vznik této kolekce byla touha přenést umělecké dílo a ilustrovaný příběh na stěnu interiéru. Aby pokoj působil jako celek,může být jedna tapeta doplněna druhou. Nemusí jít o soukromý obytný prostor, ale také například o vstupní halu hotelu, chodbu bytového domu, schodišťovou stěnu kancelářské budovy, zeď v lékárně, cukrárně, obchodě s oděvy, restauraci…. Fantazii se meze nekladou. Svou kresebností tyto tapety vnášejí do prostoru novou, jinou náladu, vyprávějí příběh. Tapeta může Vás interiér zútulnit. Jestli se Vám líbí, jděte do toho! Změna je život!

  • Vliesové tapety na zeď se vyznačují dobrou prodyšností, mechanickou odolností a schopností zakrytí jemných prasklin. Pro aplikaci vliesových tapet jsou vhodné rovné stěny s vlhkostí ne vyšší než 0,8 %. Při lepení vliesových tapet se lepidlo nanáší přímo na podkladovou stěnu, na kterou se přikládají jednotlivé pruhy tapety. K lepení vliesových tapet použijte lepidlo na vliesové tapety, které naleznete v naší nabídce lepidel. Odstranění vliesových tapet je snadné a provádí se za sucha.

  • Před tapetováním je vhodné každou stěnu napenetrovat. Penetrace sjednocuje savost podkladu a zvyšuje adhezi následných vrstev.
  • rozměr: 230×280 cm
  • kolekce: Imaginum
  • výrobce Vavex
  • Každá tapeta z tohoto katalogu se tiskne digitálně. Lze si zvolit přesný rozměr, upravit formát, popřípadě i barevnost nebo nápis. Standartně tištěno na vliesový papír  SATIN 180g/m2..

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ dekorace tapeta