Počet nalezených produktů: 8

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Vypnout filtr

Seznam je omezen pomocí filtrů:  Novinka


Nike Brasilia(Small) Training Duffel Bag
790 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Tréninková sportovní taška s pevným a voděodolným spodním dílem, který ochrání vaši výstroj a udrží ji v suchu. Nike Brasilia Small Training Duffel Bag nabízí kromě prostorného hlavního prostoru také odvětrávaný oddíl na boty nebo třeba i boční síťované kapsy pro pohodlné ukládání drobností.


Nike Brasilia(Medium) Training Duffel Bag
940 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Tréninková sportovní taška z odolných a nepromokavých materiálů, díky kterým ochrání vaši výstroj za každého počasí. Nike Brasilia Medium Training Duffel Bag nabízí kromě objemného hlavního prostoru také odvětrávaný oddíl na boty nebo třeba i boční síťované kapsy pro pohodlné ukládání drobností.


Adidas CVRT 3S DUF / black / white / white M
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Sportovní taška s oddělenou kapsou na obuv disponuje systémem Pack2Go, který z tašky snadno vytvoří batoh. Na komfortu při nošení dodají polstrovaná ucha ze vzdušné síťoviny a měkký ramenní popruh. Adidas CVRT 3S DUF / black / white / white M má spoustu uzavíratelných kapes na drobnosti.


Adidas CVRT 3S DUF / black / white / white S
949 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Sportovní taška s oddělenou kapsou na obuv disponuje systémem Pack2Go, který z tašky snadno vytvoří batoh. Na komfortu při nošení dodají polstrovaná ucha ze vzdušné síťoviny a měkký ramenní popruh. Adidas CVRT 3S DUF / black / white / white S má spoustu uzavíratelných kapes na drobnosti.


Adidas CVRT 3S DUF / CORRED / WHITE / WHITE S
949 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Sportovní taška válcovitého tvaru s dvoucestným zipem se dá snadno přeměnit v batoh díky systému Pack2Go. Taška má i praktickou přihrádku na boty, které zůstanou odděleny od zbytku věcí. Adidas CVRT 3S DUF / CORRED / WHITE / WHITE S je vhodná pro sportovní nadšence a zároveň milovníky červené barvy.


Adidas CVRT 3S DUF / CWHITE S
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Sportovní taška s oddělenou kapsou na obuv disponuje systémem Pack2Go, který z tašky snadno vytvoří batoh. Na komfortu při nošení dodají polstrovaná ucha ze vzdušné síťoviny a měkký ramenní popruh. Adidas CVRT 3S DUF / CWHITE S má spoustu uzavíratelných kapes na drobnosti.


Adidas CVRT 3S DUF / Shock Pink / White / White S
949 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Sportovní taška válcovitého tvaru s dvoucestným zipem se dá snadno přeměnit v batoh díky systému Pack2Go. Taška má i praktickou přihrádku na boty, které zůstanou odděleny od zbytku věcí. Adidas CVRT 3S DUF / Shock Pink / White / White S je vhodná pro sportovní nadšence a zároveň milovníky růžové barvy.


Nike Brasilia (Medium) Training Duffel Bag Red Black White
949 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Taška pro sportovní i volnočasové aktivity je nepromokavá a disponuje odvětrávanou oddělenou kapsou pro mokrou i suchou obuv. Odolná taška s objemem 66 l poskytuje velký úložný prostor. Nike Brasilia (Medium) Training Duffel Bag Red Black White má polstrovaný odnímatelný popruh.