CarPoint Tažná tyč Carpoint 1800kg GS/TÜV - zánovní

CarPoint Tažná tyč Carpoint 1800kg GS/TÜV - zánovní

Zánovní Akce
Pro vozidla s hmotností do 1800kg. Snadná a rychlá montáž, výrazně snižuje prudké trhání vozidel při vlečení, je možné použít také pro vozidla s omezenou funkčností brzdového systému, včetně výstražného červeného praporku, certifikát kvality TÜV/GS, aretace pomocí odolných závlaček, možnost přizpůsobení háků na koncích tyče posuvnými úchyty s aretací, délka tyče po sestavení 165cm Celý popis
699 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
470 Kč
-32%
Platí do 31.1.2022 nebo do vyprodání
Od prodejce MALL

Skladem poslední 1 kus

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
 
2.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zánovní

Zánovní zboží mohlo být vyzkoušeno nebo krátkodobě používáno. Může nést známky lehkých estetických vad (např. drobné škrábance), které ale vizuálně příliš neruší a nemají žádný vliv na použitelnost. Zboží prošlo důkladnou kontrolou a je plně funkční bez omezení. Může mít poškozený nebo náhradní obal, obsah balení je ale kompletní. Na výrobek se vztahuje záruka o délce 21 měsíců.
Krátce používané zboží. Obsah balení je kompletní a plně funkční, se zárukou 21 měsíců. Může nést drobné známky používání a mít poškozený nebo náhradní obal.

Záruka: 21 měsíců (IČ 21 měsíců) Kód: 1422163

Popis

Všeobecné vlastnosti

pro vozidla s hmotností do 1800kg

 • snadná a rychlá montáž
 • výrazně snižuje prudké trhání vozidel při vlečení
 • je možné použít také pro vozidla s omezenou funkčností brzdového systému
 • včetně výstražného červeného praporku
 • certifikát kvality TÜV/GS
 • aretace pomocí odolných závlaček
 • možnost přizpůsobení háků na koncích tyče posuvnými úchyty s aretací
 • délka tyče po sestavení 165cm
 • sestavení ze 3 dílů s délkami 55cm

  TÜV jako inspekční a certifikační orgán provádí celý komplex technických, inženýrských, zkušebních, poradenských, verifikačních a certifikačních činností, směřujících k zajištění bezpečnosti výrobků, technických zařízení, jejich částí a materiálů, a to v různých technologických oborech. U výrobků označených tímto certifikátem je zajištěno kvalitní zpracování dle nejpřísnějších (většinou německých) norem, bezpečné používání dle posledních norem bezpečnosti práce a ostatní vlastnosti.