Saenger Prut Startec Allround 3,6 m 35-85 g + Naviják Startec 50 + Vlasec 300 m 1+1 Zdarma

Značka: Saenger Náš kód: 100002186014

Partnerský prodejDoprava zdarmaNovinka

Saenger Prut Startec Allround 3,6 m 35-85 g + Naviják Startec 50 + Vlasec 300 m 1+1 Zdarma

Jedná se o nejlepší set pro začátečníky, děti nebo rekreační rybáře Za skvělou cenu nám přináší dva praktické pruty i navijákem. Jako bonus získáte i 2×300m kvalitního vlasce Precedent.  Celý popis

1499

1 499 Kč včetně DPH
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Jedná se o nejlepší set pro začátečníky, děti nebo rekreační rybáře Za skvělou cenu nám přináší dva praktické pruty i navijákem. Jako bonus získáte i 2×300m kvalitního vlasce Precedent. 

2 ks kaprový prut Startec s navijákem
Jedná se o nejlepší soupravu pro začátečníky, děti nebo rekreační rybáře. Pruty mají přitažlivý design dokonale sladěný s navijákem, korkovou rukojeť a uhlíkový kompozitní blank. Délka rozloženého prutu je 3,60m. Naviják velikosti 50, který je dodáván k prutu  má spolehlivou zadní brzdu a dvě kvalitní kuličková ložiska. Pruty jsou teleskopické a mají ideální cestovní velikost. Díky dostatečně velké gramáži si můžeme troufnout i na větší ryby. Je to ideální společník při lovu kaprů.
 

2 ks vlasec Precedent 300 m, 0,32 mm
Tento vlasec lze použít na všechny druhy ryb. Představujeme vlasce nové generace vyrobené renomovaným výrobcem dle japonské technologie z kopolymeru nejvyšší možné technické úrovně. Navíjení vlasců probíhá paralelním vinutím, vlasec není „zlámaný“ jako u běžného navíjení. Je hladký, kruhový, s minimální tvarovou pamětí a nemá při adjustaci zákrut, takže při navinutí na naviják nedělá smyčky jako vlasec navinutý běžnou technologií.
 


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Počet dílů 7
Počet oček
Transp. délka
Hmotnost