Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 7261203

CPRODUCTS Mrtvé moře Čistící peelingové mýdlo s houbou Lufa a minerály z Mrtvého moře 100g

CPRODUCTS Mrtvé moře Čistící peelingové mýdlo s houbou Lufa a minerály z Mrtvého moře 100g

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Jemně odstraňuje odumřelou pokožku a další nečistoty, stimuluje krevní oběh. Je ideální pro ošetřování ztvrdlé kůže na chodidlech a masáž míst postižených celulitidou. Bez parabenů, veganské a netestováno na zvířatech. Celý popis
149 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
149 Kč
S novou kartou za

8.7.2022 - 11.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Mýdlo kombinující výhody minerálů z Mrtvého moře s omlazujícími vlastnostmi přírodní houby (Delicate Lufa). Jemně odstraňuje odumřelou pokožku a další nečistoty, stimuluje krevní oběh. Je ideální pro ošetřování ztvrdlé kůže na chodidlech a masáž míst postižených celulitidou.

Možné zakoupit i v sadě mýdel.

 

Proč je kosmetika z Mrvého moře ta pravá?

Zajímavé vlastnosti některých ze základních minerálů v kosmetických výrobcích CPRODUCTS z Mrtvého moře.

 

  • Hořčík /pomáhá při prevenci alergií, zejména u citlivé pokožky. Má úlohu aktivačního enzymu k urychlení regenerace buněk.
  • Draslík a sodík /tyto minerály hrají zásadní roli v dopravním systému skrze buněčné membrány. Usnadňují pronikání živin do epidermis (nejsvrchnější vrstvy kůže) a usnadňují odstraňování toxinů z pokožky. Draslík také hraje klíčovou roli v hydratační rovnováze pokožky a růstu a regeneraci buněk.
  • Bróm /Uklidňuje a vyhlazuje kožní onemocnění, jako je lupénka, ekzém a jiné. Má uklidňující a pozitivní účinek na nervové napětí, stres.
  • Vápník /Posiluje buněčné membrány, zklidňuje bolest. Hraje zásadní roli v mnoha enzymatických reakcích.
  • Zinek /Podílí se na mnoha enzymatických reakcích buněčné proliferace.
  • Chlór / Má zásadní roli v osmotické rovnováze buněk.

 

Mineralní voda 

Voda v Mrtvém moři je vysoce bohatá na minerály a soli, které jsou pro lidskou pokožku a tělo mimořádně zdravé. Např. minerály, jako je hořčík, vápník a draslík, povzbuzují pokožku k obnově, regeneraci a jejímu zdokonalení.

 

Minerální soli

Sůl z Mrtvého moře je svou vysokou koncentrací minerálů velmi výjimečná. Je důležitou součástí, která přispívá k léčebnému potenciálu. Vysoká koncentrace soli ve vodě z Mrtvého moře neumožňuje žádný život, tudíž nemůže v této vodě nic žít či přežít. Sůl pomáhá zvýšit krevní oběh. Tento proces, přináší více kyslíku do pokožky a pleti tím zlepšuje její strukturu.

 

Černé bahno

Černé bahno z Mrtvého moře je známé jako přírodní detoxikační a čisticí prostředek. Zpřístupňuje a čistí ucpané póry, pomáhá rozjasnit a vyrovnat tón pleti. Bahno, stejně jako voda a sůl z Mrtvého moře, má vysokou koncentraci minerálů, která je pro naši pokožku velmi prospěšná.