Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 8803750

Make Me Bio Tekuté mýdlo na ruce Garden Roses (250ml)

Make Me Bio Tekuté mýdlo na ruce Garden Roses (250ml)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Tekuté mýdlo na ruce pro krásné a nestárnoucí hřbety rukou. Říká se, že podle rukou jde nejpřesněji poznat věk. Změňte tedy pravidla. Ruce jsou charakteristickým znakem člověka. Postarejte se o ně s tekutým mýdlem na ruce Garden Roses  se smyslnou vůní růží. Celý popis
89 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
89 Kč
Poslední kus
S novou kartou za

15.8.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
15.8.2022 - 16.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Tekuté mýdlo na ruce pro krásné a nestárnoucí hřbety rukou. Říká se, že podle rukou jde nejpřesněji poznat věk. Změňte tedy pravidla. Ruce jsou charakteristickým znakem člověka. Postarejte se o ně s tekutým mýdlem na ruce Garden Roses  se smyslnou vůní růží. Bohatá pěna vás oslní a podmanivá vůně růží vám přinese neuvěřitelný moment relaxace.

Mýdlo je vhodné pro všechny typy pleti. Zvláště doporučeno pro velmi suchou a citlivou pokožku.
Jednotlivé suroviny a jejich příznivý účinek
  • Rostlinný glycerin – má vlastnosti vázající vodu, což zvyšuje hydrataci. Má také zjemňující, zklidňující a posilující účinky.
  • Růžová voda – její pH se blíží pH zdravé pokožky. Esenciální oleje v něm obsažené mají aromaterapeutické vlastnosti. Má tonizující, výživné a regenerační účinky. Poskytuje také hloubkové čištění a hydrataci.
  • Makadamiový olej – protože obsahuje skvalan, je biokonzistentní s lidskou pokožkou, což znamená, že se dobře vstřebává. Posiluje ochranu před nepříznivými volnými radikály a má antibakteriální vlastnosti. Vyznačuje se vysokou koncentrací nenasycených mastných kyselin. Hydratuje a regeneruje.
  • Mandlový olej – díky mnoha vitamínům a minerálům má silné hydratační vlastnosti, jako je ochrana buněk před ztrátou vody. Dobře se vstřebává a stimuluje regeneraci pokožky.
  • Kokosový extrakt – má hydratační a regenerační vlastnosti. Zmírňuje podráždění.
  • Extrakt z manga – zjemňuje, zklidňuje a vyživuje pokožku. Je zdrojem nenasycených mastných kyselin a řady vitamínů.
  • Extrakt z kiwi – díky četným vitamínům má hydratační a vyživující vlastnosti.

Použití Pro správné mytí rukou doporučujeme počítat v hlavě do dvaceti. Pokud chcete být otrlejším myčem rukou, počítejte reverzně do čtyřiceti – dvacet, jednadvacet, dvaadvacet a podobně. A nebo jestli chcete zároveň procvičovat paměť, počítejte pozadu :-D Dvacet, devatenáct, osmnáct,.. Proč to všechno?

Je vědecky dokázáno, že pokud myjete ruce 20 sec, zabijete mnohem více bakterií, než je to naše běžný ošplouchnutí.. schválně, zkuste počítat a dejte nám vědět výsledek.

(Ofiko návod k použití) Naneste malé množství mýdla na vlhké dlaně, masírujte a opláchněte teplou vodou. Zabraňte vniknutí do očí.