Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 3862628

MILMIL Tekuté mýdlo mastek a kosatec - maxináplň Sapone Liquido Talco & Iris 2000 ml

MILMIL Tekuté mýdlo mastek a kosatec - maxináplň Sapone Liquido Talco & Iris 2000 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Akce
Tekuté mýdlo mastek a kosatec – maxináplň Sapone Liquido Talco & Iris 2000 ml. Pro ruce, tvář a tělo.Tekutá mýdla Mil Mil jsou vhodná jako alternativa toaletního mýdla pro mytí pokožky rukou, obličeje a těla. Mýdla byla navržena a vyvinuta pro… Celý popis
129 Kč
110 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
129 Kč
110 Kč
Platí do 8.9.2022 nebo do vyprodání
S novou kartou za

15.8.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
15.8.2022 - 16.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Pro ruce, tvář a tělo.

Tekutá mýdla Mil Mil jsou vhodná jako alternativa toaletního mýdla pro mytí pokožky rukou, obličeje a těla. Mýdla byla navržena a vyvinuta pro každodenní hygienu, zanechávají pokožku hedvábně jemnou, hydratovanou a příjemně vláčnou. Díky svému jemnému složení jsou šetrná ke všem typům pleti, a jsou tedy ideální pro použití celou rodinou.

Praktický opětovně uzavíratelný uzávěr.

UNIVERZÁLNÍ – balení obsahuje 2 litry tekutého mýsla a je vhodné pro naplnění všech lahví s dávkovačem, vyklápěcím víčkem flip-top a vytahovacím uzávěrem push-pull. Použití lze tedy označit jako univerzální.

EKOLOGICKÝ – toto balení obsahuje 4 lahve o objemu 500 ml, 2 lahve o objemu 1 litru a 8 lahví o objemu 250 ml běžných značek. Zakoupením náhradní dvoulitrové náplně Mil Mil okamžitě ušetříte výdaje za tyto lahve, a přispějete tak k omezení používání plastů, které nejsou biologicky odbouratelné a k redukci objemu odpadů. Univerzální ekologická náplň pro maximální úsporu – o 75 % méně plastu oproti tradičnímu balení.

ZPŮSOB POUŽITÍ Odšroubujte uzávěr a otevřete balení. Vyprázdněte obsah balení pomocí lehkého tlaku. 

BEZ PARABENŮ.