Tescoma Teploměr digitální DELÍCIA
479 Kč

Digitální teploměr DELÍCIA meří teplotu rychle a přesně. Vyroben je z prvotřídní nerezavějící oceli a kvalitního plastu. Teploměr má LCD displej a ochraný kryt čidla. Teploměr je dodáván s baterií a nesmí se mýt v myčce na nádobí.

Kela Teploměr na maso, ušlechtilá ocel
205 Kč 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Teploměr vyrobený z nerezové oceli určený pro měření teploty opékaného masa je nezbytnou součástí každé kuchyně. S teploměrem budete mít jistotu že je vaše maso hotové a připravené k podávání.

Hama Xavax Digitální teploměr pro potraviny
550 Kč 529 Kč

Multifunkční teploměr na potraviny od značky Hama vhodný pro rychlé a přesné rozpoznání správné teploty nápojů a potravin. Má odnímatelný silikonový uzávěr k uchovávání a uzavření otevřených lahví.

Ibili Teploměr do masa
215 Kč

Teploměr s dvěma měrnými stupnicemi na měření teploty v troubě a uvnitř masa.

Profi Cook PC-DHT 1039

Profi Cook PC-DHT 1039

Hodnocení: 4,6
449 Kč 419 Kč

Elektronický teploměr je výborný pomocník při pečení masa. Teploměr na maso Proficook od značky Clatronic je vyroben z nerezové oceli. Krystalový displej teploměru je modře podsvícený.

Tescoma Digitální teploměr do trouby ACCURA, s minutkou
619 Kč

Teploměr na měření teploty uvnitř masa, ryb, drůbeže nebo moučníků, během pečení v troubě v rozsahu od 0 do 300 °C. Dosažení požadovaného stupně propečení zvukově signalizuje. Teploměr je vhodný do všech typů pečicích trub.

Westmark Digitální teploměr na pečení
499 Kč

Tento digitální teploměr můžete jednoduše postavit na rovný povrch nebo připevnit magnetem, zatímco odolný připojovací kablík měří teplotu pečeného masa. Zvukový signál ohlásí dosažení požadované teploty. Lze použít i jako kuchyňskou minutku.

Tescoma Digitální teploměr ACCURA, sklápěcí
419 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Teploměr měřící teplotu pokrmů a nápojů v rozsahu od -50 do 300 °C. Teploměr má praktický displej s velkými číslicemi a sklápěcí nerezové čidlo pro úsporné a bezpečné skladování a je odolný vůči páře a vlhkosti.

Tescoma Infračervený kuchařský teploměr ACCURA-26%
899 Kč 659 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Potřebujete při pečení znát přesnou teplotu připravovaného pokrmu? Tento infračervený kuchařský teploměr ACCURA od značky Tescoma umožní bezdotykové měření teploty v rozsahu od – 50 do 380 °C.

Westmark Digitální teploměr na pečení, bezdrátový
1 129 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický bezdrátový digitální teploměr na pečení, se kterým lze kontrolovat průběh pečení i ze vzdálenosti až 30 m. Je vybaven měřící sondou z nerezové oceli připojenou k základně odolným kabelem. Lze si zvolit přednastavenou teplotu pro různé druhy masa či vámi určenou tepotu.

Westmark Teploměr na steaky, 2 ks
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Každý máme rád jinak propečený steak, a o to těžší je ho pořádně připravit pro hosty. S tím pomůže teploměr určený na steaky od značky Westmark – označuje tři stupně propečení, aby jejich příprava byla tak snadná, jak jen to jde. Set 2 ks.

Westmark Pečicí a grilovací vidlička s teploměrem
519 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická grilovací vidlička s vestavným teploměrem od značky Westmark ukazuje stav propečení a teplotu grilovaného masa. Ideální na venkovní i domácí grilování, vždy docílíte perfektně propečeného pokrmu tak, jak jste si ho přáli.