ILSA Kleště kuchyňské a grilovací 40 cm
173 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kleště na obracení masa v kuchyni i na grilu jsou vyrobené z nerezové oceli s perfektní silikonovými madly pro snadnější manipulaci. Kleště o délce 40 cm využijete v kuchyni i u grilu.


Fackelmann Chňapka BBQ XXL
289 Kč

Ochranná extra dlouhá BBQ rukavice je tepelně odolná. Zaručí vám bezpečné pečení či grilování a stane se vašim nepostradatelným pomocníkem. Vnější vrstva je z bavlny, vnitřní vrstva z polyesteru.


Tescoma Grilovací kleště PRIVILEGE
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S kleštěmi PRIVILEGE vám půjde pečení dobrot hezky od ruky. Otáčení, vyndávání, servírování. Masivní kleště s dlouhou rukojetí vynikající pro grilování pokrmů, odložené kleště stojí na opěrkách.


Küchenprofi Grilovací kleště Houston-33%
419 Kč

279 Kč

Akce

Grilovací kleště jsou nezbytným pomocníkem při obracení grilovaného masa, zeleniny nebo ryb. Díky dlouhému provedení je obracení pohodlné a bezpečné. Celkové délka dřevěných kleští činí ** 46,5 cm**.


Jamie Oliver BBQ kleště
349 Kč

Jamie Oliver BBQ kleště dlouhé 47 cm jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli a rukojetí z akátového dřeva. Velmi snadná manipulace. Vhodné do myčky na nádobí.


Küchenprofi Grilovací kleště BBQ 45 cm-28%
419 Kč

299 Kč

Akce

Velmi pěkné kvalitní kleště ke grilu od německé značky Küchenprofi. Kleště jsou vyrobené v kombinaci nerezové oceli a dřeva o délce 45 cm. Kleště jednoduše zaháknete kdekoliv ke grilu aby byly kdykoliv po ruce.


Orion Grilovací kleště
199 Kč

Novinka

Grilovací kleště využijete při grilování, pečení a zapékání. Díky délce se vám s nimi bude dobře pracovat a nebudou vás tolik pálit ruce od žáru.


Orion Teflonová chňapka 30x18 cm QUALITY
99 Kč

Novinka

Profesionální kuchyňská chňapka 30×18 cm QUALITY značky Orion vám pomůže při manipulaci s horkými plechy a pekáči. Chňapka je opatřena i poutkem na zavěšení.


Orion Teflonová chňapka 36x19 cm QUALITY
119 Kč

Novinka

Profesionální kuchyňská chňapka značky Orion vám pomůže při manipulaci s horkými plechy a pekáči. Chňapka je opatřena i poutkem na zavěšení.