Brother DCP-T425W, tankový systém (DCPT425WYJ1)

Brother DCP-T425W, tankový systém (DCPT425WYJ1)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Barevná multifukční inkoustová A4 tiskárna s velkokapacitním zásobníkem papíru s kapacitou 150 listů. Nabízí funkce tisku, skenování a kopírování. Je vybavena vysokorychlostním rozhraním USB 2.0 nebo Wifi. Rychlost tisku 6 str/min barevně a 16 str/min černobíle v rozlišení až 6000×1200 dpi. Celý popis
4 297 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
4 131 Kč
Doprava zdarma
Partner: CZC.CZ

Již se neprodává

Zboží partnera CZC.CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100064771979

Popis

Tiskárna Brother DCP-T425W

Potřebujete tisknout kvalitně, barevně i černobíle a levně? Multifunkční zařízení představuje ideální řešení pro všechny uživatele požadující ten nejlepší poměr ceny a výkonu. Hodí se do menší kanceláře nebo do domácnosti, kde chcete tisknout levně, přesto kvalitně.

  • ekonomický tisk
  • rozhraní USB 2.0 a Wifi
  • rychlý tisk barevně i černobíle
  • vysoké rozlišení
  • malé rozměry

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kvalitní práce

Brother DCP-T510W je určena pro tisk dokumentů až do formátu A4 pomocí barevné inkoustové technologie s rychlostí tisku až 16 stran za minutu při barevném 6 stran za minutu. Maximální rozlišení je 6000×1200 dpi. Výtisky, kopie i skenování se pyšní ostrými a čistými detaily.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Design a ovládání

Rozměry tiskárny jsou přiměřené tomu, abyste ji snadno umístili na stůl nebo jiné rovné místo. Svým nadčasovým vzhledem jednoduše zapadne do každé místnosti a nebude nikde překážet. Velkou výhodou je velmi tichý provozní hluk zařízení, můžete tak v klidu pracovat bez vyrušování zbytku rodiny nebo kolegů v kanceláři.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Velká kapacita papíru

Standardní zásobník pojme až 150 listů papíru. Tiskárna je vybavena i ručním podavačem pro jednorázové tiskové úlohy na speciálním papíru. Díky většímu objemu inkoustu a papíru můžete tisknout s menšími náklady na obsluhu nebo doplnění spotřebního materiálu.

Pohodlné připojení třeba bezdrátově

Tiskárna Brother DCP-T425W je vybavena vysokorychlostním USB 2.0, ale zároveň i bezdrátovým připojením. Bez obav tak můžete tisknout třeba ze svého mobilního zařízení. Ušetří vám to spoustu času a starostí, nebudete muset řešit zdlouhavé připojování.

Klíčové vlastnosti

Barevná multifunkční inkoustová A4 tiskárna s velkokapacitním zásobníkem papíru s kapacitou 150 listů. Nabízí funkce tisku, skenování a kopírování. Je vybavena vysokorychlostním rozhraním USB 2.0 nebo Wifi. Rychlost tisku 6 str/min barevně a 16 str/min černobíle v rozlišení až 6000×1200 dpi.