10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

BileZbozi.cz licencuje technologii

Praha, 9. června 2002

www.mp3store.cz je prvním dalším obchodem, který běží na technologii společnosti bilezbozi.cz, s.r.o., provozovatele internetového obchodu www.bilezbozi.cz.

Vznikl nový specializovaný internetový obchod zaměřený na MP3 přehrávače. Obchod běží na stejné technologii jako www.bilezbozi.cz a sje pilotním obchodem pro otestování nasazení této technologie v jiných oblastech trhu. „Technologie se dá použít s malými úpravami i na jiné komodity, které jsou parametrizovatelné. Byla by škoda tohoto potenciálu nevyužít.“ říká Ondřej Fryc, ředitel firmy bilezbozi.cz, s.r.o.

www.mp3store.cz je projektem firmy Česká Obchodní Kancelář, s.r.o. Tato společnost působí na českém trhu již od roku 1997 a na pole MP3 přehrávačů vstoupila v roce 2001 jako exkluzivní dovozce harddiskových přehrávačů Personal Jukebox. „Při prodeji Personal Jukeboxu jsme si uvědomili, jak důležité je mít kompletní sortiment a umět zákazníkovi pomoci vybrat si přesně ten typ MP3 přehrávače, který právě potřebuje“, vysvětluje myšlenku manažer projektu Jan Kožušník.
„Nemá cenu vymýšlet trakař.“ dodává na otázku, proč se rozhodl využít zrovna technologii firmy bilezbozi.cz, s.r.o.

O firmě bilezbozi.cz, s.r.o.

Specializovaný internetový obchod www.bilezbozi.cz vyvíjí společnost bilezbozi.cz, s.r.o. od léta 2000. Služby pro zákazníky začal server nabízet 20.11.2000, od té doby úspěšně zrealizoval obchody v řádu desítek miliónů korun. 15.5.2002 uzavřel na provozování obchodu www.mp3store.cz dohodu o spolupráci s firmou Česká Obchodní Kancelář, s.r.o.

O firmě Česká Obchodní Kancelář, s.r.o.

Aktivity firmy se dají rozdělit na dvě hlavní oblasti. První jsou průzkumy trhu, kde firma podniká již od roku 1997.
Druhou oblastí (od léta 2001) je dovoz a distribuce MP3 přehrávačů. 15. 5. 2002 firma ve spolupráci s bilezbozi.cz, s.r.o. spouští specializovaný internetový obchod www.mp3store.cz.