Tři významné subjekty české e-commerce uzavřely dohodu o spolupráci

Praha, 18. února 2003

Společnosti Internet Mall, s.r.o., Kosmas, s.r.o. a Euroservis CZ, s.r.o. uzavřely dohodu o marketingové spolupráci. Společnosti Kosmas, s.r.o. a Euroservis CZ, s.r.o. zařadí své internetové obchody do nákupní galerie Internet Mall. Ve všech internetových obchodech členů této nové marketingové aliance budou umístěny odkazy na obchody partnerů.

„Vybrat opravdu dobrý internetový obchod není pro zákazníka vůbec jednoduché. Jsme si jisti, že naši noví partneři sdílí společnou vizi, jsou špičkovými odborníky ve svých oborech a o zákazníky se starají velmi pozorně“ uvádí Ondřej Fryc, hlavní představitel Internet Mall.

Společnost Internet Mall

Internet Mall je internetová nákupní galerie, která pod jednou střechou sdružuje specializované obchody, které kromě vlastního prodeje nabízejí svým zákazníkům i kompetentní odborné poradenství a postupně rozšiřují sortiment a portfolio doplňkových služeb.

Společnost Internet Mall, s.r.o. provozuje internetovou nákupní galerii www.mall.cz, jejíž součástí dosud byly její vlastní internetové obchody www.bilezbozi.cz, www.mp3store.cz, www.fotoexpert.cz, www.audioexpert.cz a www.videoexpert.cz.

Společnost Kosmas, s.r.o.

Společnost Kosmas, s.r.o. a její internetový obchod www.kosmas.cz se specializuje na prodej knih a hudebních nahrávek. Internetový obchod www.multimarket.cz společnosti Euroservis CZ, s.r.o. nabízí svým zákazníkům především potraviny, nápoje a drogistické zboží.