Přes internet postavíte již také dům

Praha, 19. května 2005

Na českém internetu se otevírá největší obchod se stavebninami.

Společnost Internet Mall, provozovatel největší sítě internetových obchodů v České republice, otevřela nový online obchod se stavebninami. Na adrese www.levnastavba.cz je nabízeno více než 3 000 položek; například zdicí materiály, střešní krytiny, izolace, sádrokartony, dlažby a další produkty pro hrubou stavbu. Sortiment bude dále rozšiřován o nabídku zboží vnitřní výbavy domu a další komodity pro interiérovou stavbu.

„Prodávat stavebniny přes internet není zcela běžnou záležitostí, a tak jsme se rozhodli využít možnosti, které nám trh nabídl. Vzhledem k cenám našeho zboží, které jsou až o 35 % nižší než v běžných stavebninách, dokážeme zákazníkovi ušetřit velké částky, nehledě na úsporu jeho času“ říká o nové akvizici Ondřej Fryc, generální ředitel sítě internetových obchodů Internet Mall.

LevnaStavba.cz prodává materiály pro hrubou stavbu a nabízí k výběru více než 3000 položek.
„V nejbližší době chystáme rozšíření o sortiment pro interiérovou stavbu a doplňkové služby jako je zprostředkování stavebního dozoru“ upřesňuje Michal Dlouhý, produktový manažer nového obchodu.

Nedílnou součástí nabídky obchodu je také odborné poradenství. Zákazník může před nákupem konzultovat svoje dotazy s odborníky, kteří mu například poradí s výběrem nejvhodnějšího materiálu nebo v případě nejasností vysvětlí celý proces online nakupování. Užitečnou a na internetu neobvyklou službou je výpočet spotřeby materiálu, kdy je na základě projektu zákazníkovi zdarma spočítáno množství potřebného materiálu.

Zaplatit zboží z obchodu LevnaStavba.cz lze hotově, bankovním převodem, online eBankou, platební kartou nebo na splátky a to i bez nutnosti návštěvy kamenné provozovny.

Společnost Internet Mall

Expertní internetová nákupní galerie Internet Mall sdružuje pod jednou střechou specializované obchody, nabízející zákazníkům také odborné poradenství a široký repertoár doplňkových služeb. Seznam všech obchodů najdete na www.mall.cz. V tuto chvíli obsahuje sortiment obchodů Internet Mall 120 000 položek různého zboží více než 500 značek.

Obchod BileZbozi.cz je držitelem titulu Obchodník roku 2004 v kategorii internetových obchodů.

Za rok 2004 dosáhly auditované tržby Internet Mall 852 milionů korun (s DPH, 710 milionů korun bez DPH). Internet Mall provozuje sedm značkových prodejen (Praha, Brno, Ostrava, České Budějovice a Liberec). Ke konci května 2005 nakoupilo na Internet Mall již více než 200 tisíc zákazníků.