Noví lidé ve vedení MALL.cz

Praha, 1. srpna 2006

Největší internetový prodejce v ČR, společnost Internet Mall, a.s., má nového člena představenstva. Stal se jím Ing. Marek Liška. Vedení společnosti také posílila nová personální ředitelka Daniela Vilhelmová.

Do představenstva společnosti Internet Mall, a.s., byl jmenován dosavadní obchodní ředitel skupiny Internet Mall, Ing. Marek Liška. Nahradil Jana Menšíka, jednoho z původních zakladatelů společnosti, který ze společnosti ze zdravotních důvodů odešel v roce 2005.

Marek Liška do společnosti nastoupil v roce 2004 na pozici produktového manažera pro obchod HobbyExpert.cz. V roce 2005 se stal obchodním ředitelem společnosti. Je ženatý a ve volném čase se kromě rodiny věnuje zejména lyžování a vysokohorské turistice.

Do společnosti také nastupuje na nově zřízenou pozici personální ředitelky Daniela Vilhelmová. Dříve zastávala podobnou pozici ve společnostech Nexos X a Kenvelo. „Lidské zdroje jsou pro další růst společnosti zcela klíčovou součástí. Skupina Internet Mall již ve čtyřech zemích zaměstnává přes 100 zaměstnanců, a tak byl pro příchod profesionála už nejvyšší čas“ uvedl Ondřej Fryc, předseda představenstva společnosti.

Daniela Vilhelmová vystudovala Masarykovu Univerzitu v Brně v oboru sociologie, ve volném čase se věnuje jízdě na koni či kolečkových bruslích, zajímá se o design a miluje dobré víno.