MALL.CZ otevře dětské oddělení a umožní tak rodičům nakoupit přes internet vše potřebné

Praha, 25. srpna 2010

Internetová nákupní galerie MALL.CZ, jeden z největších obchodů v Česku, rozšiřuje svoji nabídku o zboží pro děti. Od září nabídne plenky, dětskou výživu a další dětský sortiment. Cílem je vytvořit pro rodiče místo, kde pro své dítě nakoupí vše potřebné, s veškerým komfortem nákupu přes internet.

Pravidelné nošení těžkých balíků plenek by se mělo stát pro rodiče minulostí. Na www.MALL.CZ je totiž od září najdou za výhodné ceny a s možností doručení až domů. Od září MALL.CZ nabídne například kompletní sortiment plenek Pampers nebo potřeby pro děti značky Philips AVENT. V sortimentu bude hned od začátku také výživa Sunar, autosedačky Roemer, produkty dánské značky Baby Dan, která je leaderem v oblasti bezpečnostních prvků pro děti, a mnoho dalšího, co děti potřebují.

„Proč by rodiče měli chodit po nákupních centrech a ztrácet tak čas, po který se mohou věnovat dětem, když bude možné vše pro děti nakoupit přes internet, v renomovaném obchodě?“ vysvětluje důvody rozšíření sortimentu MALL.CZ jeho generální ředitel Marek Liška.

Výběr ze sortimentu nového dětského oddělení MALL.CZ

AVENT Odsávačka mateřského mléka

S pomocí odsávačky mateřského mléka Philips AVENT je možné rychle a pohodlně odsát mateřské mléko přímo do 125ml zásobníku. Dítě je tak možné nakrmit mateřským mlékem, i když maminka u něj zrovna nemůže být.

Cena na MALL.CZ: 1 099 Kč, jednorázové absorpční vložky zdarma jako dárek

Autosedačka BeLine SP Fisher-Price

Autosedačka značky OSANN je určena pro děti od 9 do 36 kg, tedy zhruba od 8 měsíců do 12 let. Můžete si tak být jistí, že ji vaše děti využijí dlouhodobě. Konstrukce sedačky je chytře vyřešena tak, aby dětem seděla po celou dobu užívání. Výška pásů je nastavitelná dle vzrůstu dítěte, pro větší děti lze pásy a opěradlo odejmout. Opěrka hlavy je nastavitelná do sedmi poloh, bezpečnostní popruhy jsou 5bodové.

Cena na MALL.CZ: 1 690 Kč

Přebalovací stůl BooBoo

Praktický přebalovací stolek POOL od značky BooBoo je možné zakoupit ve dvou barevných variantách – béžové a modro-zelené. Díky lehké, a přitom stabilní konstrukci se se stolkem snadno manipuluje. Kromě přebalovací plochy BooBoo POOL zahrnuje tvarovanou vaničku s výpustí a dvě prostorné odkládací přihrádky. Stolek je vhodný pro děti do cca 12 měsíců a max. 15 kg.

Cena na MALL.CZ: 1 990 Kč