Nová kolekce legendárních zápisníků a diářů Paperblanks® je k dostání na MALL.CZ

Praha, 9. září 2010

Co na tom, že bez počítače už většina z nás nedá ani ránu. Papírový zápisník či diář i tak patří do každé kabelky nebo příruční tašky. Nejlépe nějaký kvalitní a stylový, protože se nejedná jen o praktického pomocníka, ale také o módní doplněk. Přesně takové zápisníky a diáře představila značka Paperblanks® ve své kolekci pro podzim/zimu 2010/2011. K dostání jsou v internetové nákupní galerii MALL.CZ.

Zápisníky a diáře Paperblanks® vyrábí kanadské nakladatelství Hartley & Marks Publishers Ltd. již dvacet let, protože věří, že psané slovo je i v dnešní době velmi důležité. Diáře i zápisníky Paperblanks® jsou ručně vázané a velká pozornost je věnována i jejich designu. Kolekce 2010/2011 byla inspirována japonským kaligrafickým uměním, pestrými květinovými či středověkými hedvábnými vzory.

V Hartley & Marks ale nemyslí pouze na design produktů, přistupují zodpovědně ke každému detailu procesu výroby. Speciální papír ve všech zápisnících je vyráběn exkluzivně pro Paperblanks® tak, aby byly strany co nejméně průhledné, a přitom tenké. Navíc při výrobě podstupuje papír zvláštní úpravu za použití jílu, která zamezuje přílišné absorpci inkoustu, který by jinak mohl prosakovat skrz stránku. Papír neobsahuje kyseliny a je vyroben pouze z ekologické dřevní hmoty. 100% recyklovatelná je i knižní vazba.

Paperblanks Bamboo

Paperblanks® Bamboo

Diář pro rok 2011 v tvrdé vazbě s bambusovým motivem. Najdete v něm měsíční plánovací stránku na každý měsíc, plánovač na rok 2012, přehled narozenin, výročí a dalších důležitých událostí. Dále i užitečná zahraniční telefonní čísla, tísňová čísla, předvolby a weby, cestovní plánovač a časové zóny, tabulku konfekčních velikostí, převody míry a teploty a v neposlední řadě také státní svátky ve vybraných zemích včetně České republiky.

Cena: 419 Kč


Paperblanks Vert

Paperblanks® Vert

Diáře a zápisníky hodné královen ve smaragdové komnatě, a to díky přepychovému francouzskému hedvábnému vzoru, který kdysi uchvátil celou Evropu. Dotek hedvábí poznala Evropa díky Hedvábné stezce z Číny, vy si můžete dopřát luxusní vzhled ihned díky delikatesním odstínům, odleskům a preciznímu zpracování.

Cena: 419 Kč (diář), 361 Kč (zápisník)


Paperblanks Soul & Tears

Paperblanks® Soul & Tears

Upřený pohled, který probouzí dosud nepoznané pocity. Takový je obraz umělkyně Laurel Burch, které byla „květinové dítě“ a vytvářela své umění v San Franciscu v 60. letech. Její smysl pro barevné ladění podněcuje fantazii a perfektně zdobí diář Paperblanks® pro rok 2011.

Cena: 419 Kč (diář), 361 Kč (zápisník)