Střídejte hodinky podle nálady

Praha, 29. listopadu 2010

Doba, kdy byly hodinky dárkem k promoci a obdarovaný s nimi měl vydržet celý život, už je pryč. Proč se omezovat na jedny, když je na trhu tolik rozličných materiálů a barev, a hodinky je možné sehnat ve všech cenových kategoriích?

„Nejlépe se prodávají hodinky do 3000 Kč. Jsou skvělé jako dárek, kterým se nelze netrefit, a čím dál víc lidí je zvyklých si hodinkami čas od času udělat radost jako módním doplňkem,“ popisuje Iveta Špačková, vedoucí oddělení Hodinky internetové nákupní galerie MALL.CZ.

Které hodinky aktuálně patří k nejvíce populárním?

Silikonové hodinky Silic

Silikonové hodinky Silic

Doslova za hubičku si můžete pořídit silikonové hodinky ION Analog od značky Silic. Analogový ciferník, váha 10 g a použití nedráždivého silikonu s příměsí polodrahokamu Turmalínu jsou jen třemi z mnoha argumentů, proč se do veselých hodinek zamilovat. Vybírat můžete z mnoha barevných variant a definitivně vás přesvědčí cena 389 Kč.

Pokud toužíte po ještě bláznivější a výraznější ozdobě, zkuste hodinky Silic ION II s širším páskem a za 299 Kč. Majitelky úzkých zápěstí mohou otestovat i jejich dětskou variantu (pro obvod zápěstí 13-15 cm) za 329 Kč, která svítí ve tmě.

Hodinky Esprit Black Disco Houston

Hodinky Esprit Black Disco Houston

Esprit má pověst moderní a inovativní značky určené mladým lidem, kteří sledují aktuální módní trendy. Její hodinky pak symbolizují zábavu a hravost, což potvrzuje i model z leštěné nerezové oceli Black Disco Houston v blyštivém designu pro všechny večírkové královny.

Cena: 2550 Kč

Hodinky Festina Ceramic

Hodinky Festina Ceramic

Festina patří mezi klasické hodinářské značky založené ve Švýcarsku, a to již v roce 1902.

S hodinkami Ceramic si pořizujete elegantní společenský model se šmrncem barevné hravosti. Tyto multifunkční hodinky mají ukazatel dne a data v týdnu, zobrazení 24hodinového režimu, to vše v pouzdru z ušlechtilé oceli v kombinaci s tvrzenou keramikou a polyuretanovým řemínkem.

Cena: 4190 Kč

Digitálky Casio G-Shock

Digitálky Casio G-Shock

Tip pro muže nebo milovnice recese a retra. Pánské digitálky Casio jsou naprostou klasikou, která však překvapí vysokou odolností a hi-tech funkcemi, například automatickým podsvícením displeje při natočení hodinek směrem k obličeji. Hodinky disponují také funkcemi speciálně pro jachtaře.

Cena: 2649 Kč

 

Hodinky Alessi Kaj

Hodinky Alessi Kaj

Pod klasickou značkou vytříbených designových věcí najdete i hodinky Alessi Kaj navržené designérem Karimem Rashidem. Svěží kombinací bílé, oranžové a limetkově zelené si můžete zápěstí ozdobit za 3026 Kč.