CZ 2019-02-SG-Antiparasitics


Za děti hravější a chytřejší!

Praha, 3. února 2011

Miminka se mají. Na trhu je totiž ohromný výběr &dbquo;chytrých hraček“. To jsou takové, které děti milují a současně se při hraní s nimi naučí něco nového. Hračky rozvíjejí jemnou motoriku, učí prcky nenásilně poznávat barvy a tvary. Pokud tedy chcete spojit příjemné s užitečným i při nákupu zábavy pro miminko, jsou tyto hračky ideálním tipem.

Veselé leporelo

Veselé leporelo

Pomocí barevné knížky se dítě učí vnímat různé povrchy a trénuje si hmat. Leporelo navíc obsahuje velké množství jemných zvuků, ukrytých pod povrchem knížky: pískátka nebo šustící stránku. Součástí jsou praktické krátké provázky, kterými lze knížku upevnit k postýlce anebo zavázat.

Vhodné pro děti od narození

Cena na MALL.cz: 329 Kč

Barevné kostičky

Barevné kostičky

Kostky v kyblíku značky Clemmy jsou užitečnou didakticko-motorickou hračkou pro děti již od 9 měsíců. Měkké, zdravotně nezávadné a snadno omyvatelné gumové kostičky lze jednoduše skládat na sebe a vytvářet z nich tvary podle fantazie. Kostky se dodávají v praktické plastové dóze, jejíž víko může posloužit jako základna pro stavbu kostek. Balení obsahuje šest dvojitých a čtrnáct jednoduchých, jemně vonících kostiček, které jsou naprosto bezpečné – díky jejich měkkosti do nich dítě může libovolně kousat nebo s nimi pohazovat.

Vhodné pro děti od 9 měsíců

Cena na MALL.cz: 279 Kč

Zvířecí domeček

Zvířecí domeček

Každé jednotlivé dveře v domečku jsou vytvarovány dle zvířátek. Dítě tak může prostrkávat příslušná zvířátka dveřmi přímo do domečku. Součástí balení je i svazek barevných klíčů, kterým dítě může odemykat stejně barevné dveře. Díky těmto aktivitám si batole osvojuje lepší koordinaci pohybů a cvičí se v rozeznávání barev i tvarů.

Vhodné pro děti od 9 měsíců

Cena na MALL.cz: 539 Kč

Motorický labyrint Zahrádka

Motorický labyrint Zahrádka

Dřevěná provlékačka plná tvarů a barev děti nadchne už svým vzhledem, a co teprve, až je pustíte k samotnému hraní. Díky téhle hračce prckové rozvíjejí motoriku, prostorové vnímání a také myšlení a logické uvažování.

Vhodné pro děti od 2 let

Cena na MALL.cz: 549 Kč