Skleněné magnetické tabule: Zorganizujte se stylově

Praha, 17. února 2011

Zorganizujte si den stylově. Přestaňte lepit lístečky všude možně, zapomeňte na vzkazy připíchnuté magnetem na ledničku nebo špendlíkem na nástěnku. Když už musíte mít povinnosti na očích, ať je provedení stylové. Třeba díky skleněným magnetickým tabulím Artverum značky Sigel, které jsou nejen důvtipně řešené, ale také minimalisticky elegantní.

Skleněné tabule Sigel Artverum totiž nejsou jen tak obyčejné tabule. Jsou vyrobeny z tvrzeného podbarveného skla zasazeného do jednoduchých rovných linií. Vybírat si můžete z několika barevných variant i tvarů. Tabule je také možné vzájemně kombinovat. Zaujme i důmyslné magnetické kování, díky kterému tabule vypadají, jako by se vznášely v prostoru bez dotyku se zdí.

Sigel Skleněná magnetická tabule Artverum Memo 20 cm x 80 cm (DGL151) - bílá Sigel Skleněná magnetická tabule Artverum 48 cm x 48 cm (DGL114) - červená Sigel Skleněná magnetická tabule Artverum Memo 20 cm x 80 cm (DGL150) - černá Sigel Skleněná magnetická tabule Artverum Weekly Planner 40 cm x 50 cm (DGL152)

Tabule se hodí jak do kanceláře, tak do každé domácnosti. Díky designovým magnetům, které jsou součástí balení, na nich můžete nechat třeba vstupenky do divadla nebo lístek na poštu. a samozřejmě na ně dle libosti psát křídovým popisovačem, který snadno smažete utěrkou nebo hadříkem. Šmouh se není potřeba obávat, a to ani s častým a dlouhodobým používáním tabule.

Sigel Skleněná magnetická tabule Artverum 12 cm x 78 cm (DGL100) - černá Sigel Skleněná magnetická tabule Artverum 12 cm x 78 cm (DGL103) - modrá Sigel Skleněná magnetická tabule Artverum 48 cm x 48 cm (DGL110) - černá Sigel Skleněná magnetická tabule Artverum 48 cm x 48 cm (DGL111) - bílá

Tabule Sigel Artverum jsou k dostání na MALL.CZ v různých velikostech, tvarech i barvách, a to od 755 Kč.