CZ 2019-04-SG-EasterBakeClean


Trouba, pekárna nebo gril? Pečte chytře!

Praha, 24. srpna 2011

Je to trouba, pekárna, gril a kynárna v jednom, co je to? Zřejmě jedna z moderních multifunkčních trub, které jsou na trhu k dostání. Na velikosti nezáleží, výrobci dokáží vychytané funkce napěchovat i do docela malého prostoru.

Důkazem, že IQ trouby není závislé na velikosti, je novinka od značky DeLonghi nazvaná Pangourmet. Jestli už vás nebaví kupované pečivo chutnající jako polystyren a současně čekáte, že trouba bude umět víc než jen upéct chleba, možná jste právě našli ideální spotřebič.

Minitrouba DeLonghi EOB 2071 – Pangourmet je specialista na různé druhy pečiva. Do rozměrů 51,5×40×29,5 cm se vešel spotřebič, který promíchá, nakyne a upeče jakékoliv těsto. Problémem tak není chléb (ani kváskový nebo bezlepkový), pizza či dorty, Pangourmet zvládne i 1 kg těsta. A díky nové technologii a kulaté formě můžete upéct křupavý okrouhlý bochník, nikoliv jen kostku bez kůrky.

Pangourmet ovšem není “jen” domácí pekárna, ale plnohodnotná trouba, pouze menších rozměrů. Zvládne tak jakákoliv jídla připravovaná klasicky v troubě, jako jsou třeba lasagne nebo masová pečínka. Elektrickou troubu můžete využít na tradiční pečení, horký vzduch nebo gril. Objem trouby je 20 litrů a rozsah teplot od 60 do 220 ° C.

Cena na MALL.CZ: 7990 Kč

DeLonghi EOB 2071

Dalším příkladem chytrého pečení je novinka od značky Whirlpool, model AKZM 656/1 IX. Kromě klasických funkcí trouba disponuje i chytrými vychytávkami navíc. Spotřebič dokáže vložené jídlo rychle ohřát (během 6 minut až na 250 stupňů) či udržet jeho teplotu. Nechybí funkce pro domácí pekaře – kynutí těsta – a samozřejmě program pro pečení chleba či pizzy. Bonusem je 6. smysl, kterým jsou trouby Whirlpool vybaveny. Díky němu jediným stisknutím tlačítka získáte optimálně připravený pokrm.

Cena na MALL.CZ: 13 540 Kč

Whirlpool AKZM 656/1 IX