MALL.CZ nabízí nově vitamíny a doplňky stravy od společnosti Walmark

Praha, 31. října 2011

Doplňky stravy jsou novou kategorií, kterou do svého sortimentu přidává MALL.CZ, internetová nákupní galerie. MALL.CZ nyní nabízí produkty společnosti Walmark, která je jedničkou na českém trhu v tomto segmentu. Obchod tak dále posiluje oddělení Krása a zdraví.

MALL.CZ od konce října nabízí vitamíny a další doplňky stravy Walmark. Jedná se o širokou škálu produktů, jejichž prodej nebyl dosud na internetu příliš obvyklý, s výjimkou specializovaných e-shopů. V sortimentu zákazníci najdou jak nejoblíbenější přípravky (kloubní výživa Proenzi, dětské vitamíny Marťánci nebo Lipoxal na hubnutí), tak i řadu dalších doplňků stravy Walmark.

„Oddělení Krása a zdraví neustále rozšiřujeme, nedávno například o zdravotní pomůcky, a zaměření na doplňky stravy bylo dalším logickým krokem,” vysvětluje Tomáš Jeřábek, obchodní ředitel MALL.CZ. „Díky spojení našeho obchodu s nejsilnější značkou na trhu, společností Walmark, můžeme zákazníkům nabídnout kompletní řadu těchto přípravků, což je pro nás zejména v silném předvánočním období velmi důležité,” dodává Tomáš Jeřábek.

Vitamíny a doplňky stravy