Domácí epilace už je možná i profi technologií IPL. Fotoepilace je zcela bezbolestná a dlouhodobá.

Praha, 21. srpna 2012

Epilační IPL technologie, která byla dosud doménou kosmetických studií, je nyní dostupná i pro domácí použití. Do svého epilátoru IPL 4000 ji totiž použila značka Remington. S pomocí prověřené technologie s dlouhotrvajícím účinkem je možné zbavit se chloupků až na 12 týdnů, než je potřeba proceduru zopakovat.

Díky epilátoru Remington IPL 4000 (IPL je zkratka pro „intenzivní pulzní světlo”) si mohou ženy i muži dopřát profesionální technologii epilace doma. Použití je velmi jednoduché, a hlavně bezbolestné a s dlouhodobým účinkem. Stačí se oholit klasickým způsobem a pak suchou pokožku „ozářit” záblesky světla, které zamezí růstu chloupků na minimálně následujících 12 týdnů.

Přístroj umožňuje nastavení pro menší i větší oblasti těla. Epilace podpaží pak nezabere víc než dvě minuty času, nohy jsou jen o pár minut náročnější – výrobce udává nejvýše 30 minut pro obě.

Epilátor lze použít pro celé tělo s výjimkou obličeje, včetně citlivé oblasti bikin. Technologie účinkuje pro téměř všechny typy pokožky, výjimkou jsou pouze majitelé světlé pleti a chloupků (blond nebo zrzavých).

Více informací k fungování epilátoru najdete na následujícím videu.

Cena Remington IPL 4000 na MALL.CZ: 6 299 Kč

Remington IPL 4000