Mobilní vířivky? Luxusní odpočinek na zahradě

Praha, 17. června 2013

Kdo by neměl rád relaxační masáže v teplé vodě, která svým bubláním uklidňuje roztěkanou mysl. Jezdíme za ní do městských lázní, kde se ale nutně musíme mačkat s cizími lidmi. Nebo k moři, což je přece jen trochu daleko. Co si raději pořídit vířivku domů? Mezi letošní trendy patří cenově dostupné vířivky mobilní – nafukovací.

Mobilní vířivka spojuje výhody malého zahradního bazénu a klasické vířivé vany. Děti se v ní vyřádí a dospělí si poté užijí relaxační koupel s modrým nebem nad hlavou. Stačí si vířivku objednat přes internet, přijde až domů a postavit ji je už snadné. Lázně na zahradě jsou pak k službám nejen v průběhu horkých dní, ale i když se udělá pošmourno. Voda se zahřeje zabudovanou topnou spirálou.

Nespornou výhodou nafukovacích vířivek je jejich skladnost a mobilita. S příchodem zimy lze vířivku jednoduše vyfouknout a přemístit do interiéru. Z nevyužité místnosti se tak rázem stane vaše nejoblíbenější místo odpočinku.

Jednou z novinek roku 2013 je Hanscraft Mobilní vířivka MSpa OASIS B-120 Sapphire. S průměrem 1,8 metru a objemem 700 litrů poskytne dostatek prostoru až 4 dospělým osobám, jedná se o nejčastěji pořizovanou velikost vířivek. Vytváří příjemnou perličkovou masáž a je nenáročná na údržbu.

Cena na MALL.CZ: 16 490 Kč

Světovou premiéru zažila tento rok vířivka HansCraft Mobilní vířivka MSpa BIRKIN J-152. Tento model průměru 2,04 metru pojme až 6 dospělých a nabízí opravdovou hydroterapii. Silné zádové hydromasážní trysky si může každý nasměrovat dle svých požadavků. Luxusní světlý povrch vířivky s pštrosím vzorem evokuje uvolněný lázeňský styl a díky dálkovému ovládání si můžete vířivku regulovat, i když se zrovna nekoupete. Ohřev vody zajišťuje titanová spirála o 1500 W. S touto vířivkou si můžete užít pocit dokonalé lázně jako z vířivé vany za sto tisíc.

Cena na MALL.CZ: 35 990 Kč