MALL.CZ posiluje IT segment

Praha, 23. října 2013

Přední český internetový obchod MALL.CZ posiluje svůj IT segment. V tomto plánu má společnosti pomoci nový ředitel IT sekce Přemysl Pela (45), který do MALL.CZ nastoupil na konci září.

„Jedním z důležitých plánů pro následující období je posílit naši pozici v oblasti prodeje IT produktů, a to jak v České republice, tak v ostatních zemích, kde působíme. S realizací této strategie začínáme příchodem Přemysla Pely, zkušeného manažera, který má za sebou 20 let zkušeností z mezinárodního ICT byznysu,” říká Marek Liška, generální ředitel MALL.CZ.

Před nástupem do MALL.CZ působil Přemysl Pela jako generální ředitel ve společnosti eD systems Czech, která je největším distrubutorem výpočetní techniky v Česku a na Slovensku, a předtím jako generální ředitel ve společnostech Manutan střední a východní Evropa a společnosti Ariba. (CV na LinkedIn)

„Mým úkolem bude dostat obchody Netretail Holding mezi nejvýznamnější online hráče v oblasti PC, mobilních a foto technologií. V silně konkurenčním prostředí se chceme odlišit cílenou nabídkou na jednotlivé segmenty zákazníků a důrazem na špičkovou zákaznickou podporu,” komentuje svoji novou roli Přemysl Pela.