Jaro je tu, zahrada čeká na váš zásah!

Praha, 25. února 2014

O tom, že si jaro letos trochu pospíšilo, už snad nikdo nemůže pochybovat. Příroda se podle toho zařídila a my bychom měli také. Zahrada bude potřebovat uklidit, trávník poroste a sluníčko slibuje dlouhou zahradní sezónu. Žhavé novinky ze světa zahradní techniky najdete na MALL.cz.

Zahradnickou sezónu nejlépe začnete důkladným úklidem po zimě. S vysokotlakou myčkou Nilfisk C 120.6-6 PCA X-TRA zvládnete najednou venkovní dlažbu, zahradní techniku i nábytek. V bohatém příslušenství je i rotační kartáč na auta nebo kompaktní čistič dlažby. Šestimetrovou hadicí proteče až 440 l za hodinu.

Cena na MALL.CZ:  3 190 Kč

Začátek jara je tou nejlepší dobou na provzdušnění trávníku. Aby byl krásně zelený a hustý, použijte nový elektrický provzdušňovač Hecht 1421 2 in 1 s vyměnitelnými válci pro frézování a provzdušňování. Čistí půdu pod drny, kypří ji a podporuje tak růst trávníku. Zároveň trávník pročeše a odstraní z něj mech a odumřelou trávu.

Cena na MALL.CZ:  1 999 Kč

Když už je řeč o trávníku, nesmíme opomenout ani jeho sekání. Novinka mezi sekačkami Hecht 548 SWE 5 in 1 se ovládá tak pohodlně, že se hodí i pro starší a méně zkušené uživatele. Stroj s elektrickým startérem a čtyřmi rychlostmi byl oceněn v pořadu Recepty prima nápadů.

Cena na MALL.CZ:  8 290 Kč

Peníze i místo šetří souprava akumulátorových nůžek na keře, lišty na trávu a rozprašovače Bosch ISIO 3, perfektní pomocník pro každodenní práci na zahradě. Kompaktní a lehký přístroj se snadno ovládá, na jedno nabití vydrží nerušeně pracovat až 50 minut.

Cena na MALL.CZ:  2 609 Kč

S předčasným příchodem jara je také dříve čas na stavbu skleníků. Na MALL.cz najdete novou řadu Lanitplast Plugin s desetiletou zárukou na polykarbonát. Vybrat si můžete barvu konstrukce a do konce dubna získáte automatický otvírač oken zdarma.

Cena na MALL.CZ:  od 6 990 Kč