Nejzajímavější novinky do domácnosti pro zimu 2014

Praha, 13. listopadu 2014

Nemáte někdy pocit, že se v domácnosti dřete úplně zbytečně? Vždyť existují chytré přístroje, které umí usnadnit každodenní činnosti a ušetřit spoustu času, který se dá trávit smysluplněji. Nákupní galerie MALL.CZ vybrala nejzajímavější novinky sezóny z oblastí domácích spotřebičů.

Že je zbytečné mít doma robotický vysavač i mop? Dva spotřebiče zaberou dost místa. Proto bylo na čase vymyslet přístroj, který umí zároveň vysávat i vytírat. S multifunkčním pomocníkem Moneual MR6800M budou podlahy čisté stejně jako po ručním vytírání.

Cena na MALL.CZ:  12 990 Kč

Nedaří se vám nikdy trefit přesné propečení steaku? Pořiďte si první elektrický gril Tefal GC 702D Optigrill, který griluje automaticky. Sám si změří tloušťku a množství ingrediencí, čemuž přizpůsobí čas a teplotu opékání. Měnící se barva na displeji prozradí, v jaké fázi pečení pokrm právě je.

Cena na MALL.CZ:  4 999 Kč

Žehlení bez žehlicího prkna a žehličky? Žádný problém s napařovačem Philips GC 536/35, který umí okamžitě odstranit záhyby i na textiliích, které se běžným způsobem žehlit nedají. Pohodlně napaříte závěsy nebo třeba choulostivé plesové šaty.

Cena na MALL.CZ:  od 4 999 Kč

Dokonale hladká tvář nebo upravené strniště v několika různých délkách zvládne elektrický holicí strojek Philips S 9711/31. Hodí se pro suché i mokré holení a díky chytré funkci SmartClean bude každý den jako nový.

Cena na MALL.CZ:  12 499 Kč