Nejprodávanější britské značky kabelek najdete na MALL.CZ

Praha, 13. ledna 2015

Na nákupy značkových módních doplňků se nemusíte vypravovat až do Londýna. Bessie London a Juno patří mezi nejprodávanější britské značky kabelek a vy je můžete nakupovat z pohodlí svého domova, s českou zárukou. MALL.CZ představuje nejnovější modely z kolekcí designérů na jaro/léto 2015.

Nejlepší na oblíbených značkách Bessie London a Juno je, že nejsou na českých ulicích příliš k vidění, a proto ještě nějakou dobu nebudou okoukané. Britky už je ale prověřily! Bessie London se vyznačuje netradičními tvary a specifickými odstíny barev a MALL.CZ je nabízí jako jediný obchod v Česku. Kabelky Juno byly původně navrhovány exkluzivně pro luxusní britské obchodní domy a poznáte je podle vkusného designu, netradičních kombinací materiálů a dokonale propracovaných detailů

Bessie London černá

Nadčasová kabelka v univerzální černé barvě se hodí na party i do kanceláře. Je praktická a prostorná, povrch z umělé kůže je ozvláštněn ozdobnými nýtky.

Cena na MALL.CZ:  799 Kč

Bessie London červená

Sytě červená kabelka je doplňkem, který oživí každý outfit a upoutá pozornost kolemjdoucích. Díky praktickému tvaru i velikosti se navíc stane vaší nepostradatelnou každodenní společnicí.

Cena na MALL.CZ:  799 Kč

Bessie London modrá

Okouzlující dámská kabelka v barvě nebeské modři se dá nosit přes rameno i v ruce. Díky elegantnímu tvaru, decentnímu zdobení a zapínání na cvoček působí společenským dojmem a hodí se tak i pro formálnější příležitosti.

Cena na MALL.CZ:  799 Kč

Juno tmavě hnědá

Luxusní vzhled kabelky Juno upoutá pozornost a pozvedne váš outfit na vyšší úroveň. Trendy doplněk z umělé kůže má zapínání na zip a nastavitelný popruh přes rameno.

Cena na MALL.CZ: 1 889 Kč

Juno tmavě modrá

Moderní dámská kabelka se vyznačuje elegantním designem, kterému dominuje trendy kombinace barev a vnější kapsa. Propracované detaily a vysoká funkčnost jsou u značky Juno samozřejmostí.

Cena na MALL.CZ: 2 189 Kč

Juno béžová

Prostorná kabelka se vyznačuje nadčasovým hranatým tvarem, moderním lesklým povrchem a neodolatelnou kombinací barev, díky které působí velmi žensky a mladistvě.

Cena na MALL.CZ: 2 189 Kč