Nové grily na uhlí i plyn zn. GrillMe

Praha, 23. dubna 2015

Uvažujete před začátkem sezóny o koupi grilu a nejste si jisti, jaký typ vám bude nejlépe vyhovovat? Pro venkovní grilování se dobře prodávají grily na dřevěné uhlí, a to zejména díky nízké pořizovací ceně a snadné manipulaci. Neméně oblíbené jsou pak grily plynové. Ty bývají vybavenější, je s nimi méně práce, nabízejí vyšší komfort a lepší možnost regulace teploty.

Oba typy umí na vysoké úrovni značka GrillMe, jejíž produkty (5 plynových grilů, 2 grily na dřevěné uhlí a bohaté příslušenství) jsou letos nově k dostání na MALL.CZ. Kromě širokého sortimentu zákazníkům udělají radost i cenové akce v průběhu sezóny.

Grily na dřevěné uhlí GrillMe mají velmi kvalitní konstrukci ze smaltované oceli a masivní kotel ze silného plechu.

Kotlový gril na dřevěné uhlí Chicago je vybaven praktickým teploměrem zabudovaným ve víku, můžete tak po celou dobu grilování kontrolovat teplotu pokrmů. Chromovaný grilovací rošt se snadno čistí, výhodou je také vyjímatelný externí popelník.

Cena na MALL.CZ: 2 290 Kč

Plynové grily GrillMe mají litinové grilovací rošty, piezo-elektrické zapalování každého hořáku zvlášť a také praktickou postranní ploténku pro přípravu omáček nebo příloh

Model GrillMe Rio 3 je vybaven třemi výkonnými nerezovými hořáky. V přední části grilu je umístěna polička, která se hodí například na umístění mlýnků s kořením.

Cena na MALL.CZ: 10 999 Kč

O maximální výkon nerezového grilu Sydney 4 Deluxe se starají čtyři hlavní výkonné hořáky a jedna boční ploténka. Do praktického úložného prostoru schováte veškeré grilovací náčiní.

Cena na MALL.CZ: 14 990 Kč

Bonusový článek: Rady a tipy k výběru grilu.