Klasika, kterou znali už naši dědečkové. Krbová kamna od slovenské Thormy koupíte na MALL.CZ

Praha 15. září 2015

Krbová kamna jsou skvělým způsobem, jak si splnit sen o živém ohni a zároveň se vyhnout nevratným stavebním zásahům. Pokud navíc zvolíte kvalitní kamna od spolehlivého výrobce, můžete topit pohodlně a s vysokou účinností. Časem i zákazníky prověřenou značkou je slovenská Thorma, jejíž cenově dostupnákrbová kamnanajdete na MALL.CZ.

Dvouplášťová kachlová kamna Thorma Borgholm v barvě cappuccino jsou nejen výkonným topidlem, ale také elegantním doplňkem do vašeho interiéru.

Cena na MALL.CZ: 13 590 Kč

Stylová krbová kamna Thorma Wikantica se můžou pochlubit vysokou účinností až 82 % a schopností vytápět prostory o velikosti až 190 m3.

Cena na MALL.CZ: 15 590 Kč

Klasický model, který znali už naši dědečkové, se jmenuje Thorma Peter Tradiční malá kamna na dřevo se hodí i do menších místností nebo chatek.

Cena na MALL.CZ: 4 990 Kč

Thorma Basel II jsou jednoplášťová kamna na dřevo a brikety. Zákazníci si model oblíbili díky klasickému designu a dobrému poměru cena/výkon.

Cena na MALL.CZ: 5 890 Kč

Za solidní cenu koupíte kamna Thorma Bozen. Smaltovaná kamna na dřevo a uhlí vynikají klasickým tvarem, který ozvláštňuje elegantní béžové provedení.

Cena na MALL.CZ: 4 790 Kč