CZ 2019-04-SG-KnihyPromo


Čerstvé smoothie každé ráno? Se smoothie mixéry ho zvládnou sportovci i lenoši a nestíhači

Praha, 22. března 2016

Taky jste se celou zimu těšili na to, až budou trhy a obchody zase plné čerstvého ovoce a zeleniny? V tom případě si tohle období nezapomeňte užívat ve všech podobách. Ovoce i zelenina jsou skvělé ve formě čerstvých šťáv a smoothies, díky kterým do sebe dostanete super dávku vitamínů zabalených do lahodné chuti. S moderními mixéry to jde raz dva a bez nádobí.

Stolní smoothie mixér Severin Mix & Go

Že na nějaké mixování koktejlů nemáte čas? To asi ještě neznáte stolní smoothie mixér Severin Mix & Go . Naplníte ovocem, zapnete, počkáte pár sekund, nasadíte na mixovací nádobu víčko a jdete. V balení najdete hned dvě nádoby s integrovaným brčkem, které pasují do držáku v autě a umyje je za vás myčka.

Cena na MALL.CZ: 799 Kč
Mixér Elektrolux ESB 2500

Podobnými vychytávkami je vybaven i mixér Elektrolux ESB 2500. I s tímto mixérem dostanete dvě mixovací nádoby, které slouží zároveň jako lahev na pití. Vyrobeny jsou z nárazu odolného plastu.

Cena na MALL.CZ: 1 299 Kč
Severin SM

je klasický stolní mixér s velkou skleněnou nádobou, ale má ve výbavě i plastovou nádobu s víčkem na cesty. Aby bylo vaše smoothie ještě více osvěžující, nasekejte si do něj trochu ledu. To totiž mixér díky extra výkonu bez problému zvládne.

Cena na MALL.CZ: 1 399 Kč