Dobrý gril nemusí stát desetitisíce. Grily M-TREND spojuje vysoká mobilita, nízká cena a solidní výkon

Praha 28. dubna 2016

Věděli jste, že grily na dřevěné uhlí válcují v prodejích na MALL.cz ty plynové v poměru 4:1? Přes konkurenci plynových a elektrických grilů je grilování na rozpálených uhlících stále nejpopulárnější metodou. Zákazníci si oblíbili grily od M-TREND, privátní značky MALL.CZ, která za velmi přijatelnou cenu nabízí skvělý výkon.

Gril na dřevěné uhlí M-TREND Loco

se díky své velikosti hodí klidně i na balkon nebo pod pergolu, grilovací plocha o velikosti 1800 cm2 ale pojme slušnou porci jídla. Můžete ho navíc využít i jako přenosnou udírnu. Snadno se udržuje díky odnímatelné grilovací ploše a nádobce na vypečený tuk pod ohništěm.

Cena na MALL.CZ: 2 990 Kč
Velký kotlový gril na dřevěné uhlí M-TREND Grizzly

umožňuje díky zabudovanému teploměru dokonale regulovat teplotu pro ještě lepší výsledek grilování. Díky praktickým kolečkům se s ním snadno manipuluje a výhodou je také odnímatelný popelník.

Cena na MALL.CZ: 1 990 Kč
Gril na dřevěné uhlí M-TREND Minime

je perfektní do hodně malých prostorů nebo třeba na piknik. Navzdory nízké váze (pouze 2,6 kg) patří mezi nejodolnější kotlové grily ve své kategorii, a to díky vysoké stabilitě nožiček a robustní konstrukci z kvalitní smaltované oceli. Kromě váhy napomáhá snadnému přenášení také praktické madlo.

Cena na MALL.CZ: 499 Kč