29. 11. 2018: Sváteční kampaň MALL.cz opět podpoří vánoční píseň

Praha, 29. listopadu 2018 - Letošní kampaň nákupní galerie MALL uvádí historicky první vánoční píseň kapely Chinaski. Michal Malátný letos usedl ke slavnostně prostřenému stolu o něco dříve, než je zvyklý a u stromku obsypaného dárky se sešel společně s celou kapelou a se slovenskou kolegyní Katarínou Knechtovou. Všechny dohromady svedla spolupráce na česko-slovenské písni s názvem Milióóóny přání. Videoklip k ní exkluzivně uvádí MALL.TV, MALL.cz a MALL.sk v rámci letošní vánoční kampaně.

Sváteční dny si většina z nás chce užít v klidu s rodinou a nabrat novou energii. „Já doteď veškeré sezónní písničky bojkotovala, toto je můj úplně první vánoční singl a jsem ráda, že to tak hezky vyšlo,“ komentuje novou písničku ke kampani nákupní galerie MALL.cz, zpěvačka Katarína Knechtová. „Takový singl byl vždycky velký sen našeho tragicky zesnulého bubeníka Pavla Grohmana, který toužil dát dohromady nějakou takovou pecku! Tak mu po deseti letech toto přání konečně splníme,“ komentuje a vzpomíná Malátný.

Videoklip uvádí internetová televize MALL.TV ve čtvrtek, 29. 11. 2018 a objeví se také na kampaňových stránkách www.mall.cz/vanoce a www.mall.sk/vianoce. Píseň bude ke slyšení na českých i slovenských rádiích. Stává se zároveň leitmotivem vánoční reklamní kampaně MALL.cz i MALL.sk. „Plynule navazujeme na úspěšnou komunikaci Black Friday. Chceme dál připomínat, že Vánoce jsou v první řadě svátky klidu. Proto se vracíme k hodnotám, které nám svátky připomínají. Navazujeme také na tradici písní, zahájenou loni spolu s Ewou Farnou a hitem Vánoce na míru,“ říká Tomáš Punar, Commercial Marketing Director v MALL Group.

Televizní kampaň s melodií této písně na kanálech Prima Group doplňuje od 26. 11. celoplošná rádiová reklama na Evropě 2, Frekvenci 1 a v dalších regionálních rádiích. Dále jsou 30‘ spoty k vidění v on-line prostoru na Facebooku a Youtube, kde je podpoří i 6‘ spoty ve formátu bumper adds. Inzerci lidé uvidí i v tištěných médiích a out of home reklamě.

Mall.cz během svátků připravuje také tematické kampaně. V rámci Cyberweek, trvající od 26. 11 do 2. 12. mohou lidé vybírat zvýhodněnou elektroniku. Ti, kteří nechávají nákup dárků na poslední chvíli, ocení prodloužené Black Friday. Pro co nejpohodlnější vánoční nákupy mohou lidé využít služby nákupní galerie MALL. Jde o dopravu “Zítra nebo zdarma”, kdy během pracovních dní mohou zakoupit garanci doručení kamkoliv v ČR do 24 hodin. Svůj nákup si lidé také mohou vyzvednout zdarma na více než 250 místech. V případě, že při výběru dárku sáhnou vedle, vrátí snadno nevhodné dárky nakoupené do 23. 12. 2018 až do poloviny ledna bez udání důvodu.

Odkazy:
Píseň Milióóóny přání od Chinaski a Kataríny Knechtové
Píseň Ewa Farna - Vánoce na míru
30‘ spot: Milióóóny splněných přání na MALL.CZ
30‘ spot: Služba GARANTOVANÉ DORUČENÍ na MALL.CZ