Katrin KATRIN SYSTEM Classic toaletní papír 800 útržků, 2 vr. - 36 kusů
1 511 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

KATRIN SYSTEM Classic toaletní papír 800 útržků, 2 vrstvé, 36 kusů v balení – připravili jsme pro Vás KATRIN SYSTEM, což znamená úsporu Vašich nákladů, jedná se o toaletní papír, který má 800 útržků a ušetří Vám spoustu peněz a vydrží opravdu dlouhou dobu.

Tork Toaletní papír v Mini Jumbo roli TORK PREMIUM 2vrstvy T2 - 12ks
1 234 Kč

jemný toaletní papír Tork v mini jumbo roli, 850 útržků, délka útržku 20cm Systém Tork Mini Jumbo (T2) je nejvhodnější pro toalety a umývárny se střední až vysokou frekvencí náštěvnosti. Lidé požadují toalety s vysokou úrovní komfortu a spolehlivosti všude tam, kde pracují, baví se či nakupují.

Tork Toaletní papír skládaný TORK PREMIUM Soft 2vrstvy T3 - 1krt
1 131 Kč

extra jemný skládný toaletní papír Tork Premium, 7560 ks, 19×11cm Systém Tork skládaný toaletní papír nabízí dávkování po jednotlivých útržcích. Tento systém je ideální do málo až středně vytížených míst, zvláště do restaurací a zdravotnických zařízení.

Tork SmartOne Mini toaletní papír se středovým odvíjením - 12 ks
1 118 Kč

Systém Tork SmartOne Mini – toaletní papír se středovým odvíjením nabízí jedinečným způsobem pokaždé jeden hygienický útržek a v porovnání s tradičními zásobníky na jumbo role snižuje spotřebu až o 40 %. Každá role tak vystačí pro více návštěvníků.

Tork Reflexdemo mode utěrka MINI - 12 ks
1 088 Kč

Tork utěrka –1vrstvá víceúčelová utěrka Tork Reflex™ papírová utěrka je díky své pevnosti a DEMO MODEsorpcí ideální pro úkoly v oblasti utírání i pro utírání rukou.

Tork Reflex™ papírová utěrka MIDI - 6 ks
1 088 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tork Reflex™ – 1vrstvá víceúčelová papírová utěrka je díky své pevnosti a vysoké absorpci ideální pro úkoly v oblasti utárání rukou . Lze ji používat v Tork Reflex™ zásobníku na role se středovým odvíjením s dávkováním po jednom útržku, který se přizpůsobí pracovním tokům vašeho týmu.

Tork Toaletní papír TORK SmartOne mini se středovým odvíjením 2vrstvy T9 - 12ks
958 Kč

toaletní papír TORK SmartOne se středovým odvíjením a unikátním systémem dávkování po jednotlivých útržcich, 620 útržků, šířka role 13,4cm, délka utržku 22cm Systém Tork SmartOne mini je unikátní systém dávkování po jednotlivých útržcich, skvěle se hodí do lokací s vysokou až velmi vysokou náštěv…

Tork SmartOne toaletní papír se středovým odvíjením - 6 ks
929 Kč

Tork Smart One toaletní papír – systém toaletního papíru Tork SmartOne se středovým odvíjením jedinečným způsobem nabízí pokaždé jeden hygienický útržek a v porovnání s tradičními zásobníky na jumbo role snižuje spotřebu až o 40 %.

AllServices Ručník v roli pro dávkovač papírových utěrek Auto-cut - 6 kusů
904 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dvouvrstvá role papírových ručníků pro mechanický dávkovač Auto-cut – role pro automatický dávkovač AUTOCUT se vyznačují výbornou pevností při skvělé savosti a zároveň jemnosti na dotek – neškrábou. Průměrně se doporučují dva ubrousky na jedno použití, které stačí k dokonalému osušení rukou.

Katrin Plus One Stop papírové ručníky 1890 ks, 3 vrstvy TOP kvalita
761 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Katrin Plus One Stop papírové ručníky – jemné papírové ručníky  pro příjemné a hygienické utírání rukou.Rychlá a velká schopnost absorpce pro maximální spokojnost uživatelů. Ručníky jsou extra pevné, nejvyšší kvality a jsou podávány jednotlivě, což zabezpečuje kontrolovanou spotřebu.

Celtex Toaletní papír CELTEX Comfort skládaný 2vrstvy bílý - 1krt
750 Kč

Toaletní papír skládaný CELTEX Comfort velmi rychle se rozkládá v odpadu – do 9sec., 9000 ks, 11×18cm Toaletní skládaný papír Celtex, 2 vrstvy. velmi rychle se rozkládá v odpadu – do 9sec. Vhodné pro méně frekventovaná místa. Dobrá kvalita. Prostorová úspora. Ekonomická varianta.

Tork Toaletní papír v Mini Jumbo roli TORK ADVANCED 2 vrstvy T2 - 12ks
748 Kč

toaletní papír Tork – Jumbo mini role, 850 útržků, délka útržku 20cm Konferenční centra, výstavní haly, přepravní terminály, sportovní a zábavní komplexy, nákupní centra – to jsou vše místa, kde toalety musí být připraveny na velké množství návštěvníků.

AllServices Toaletní papír se středovým odvíjením 6 ks
690 Kč

Toaletní papír se středovým odvíjením  - určen na místa s vyšší frekvencí návštěvníků a tím vyšší spotřebou toaletního papíru. Toaletní papír je vyroben z kvalitní celulózy, je jemný a nepoškrábe!

Katrin Classic S 2 midi role na vnitřní odvíjení, 2 vrstvy
677 Kč

Katrin Classic papírové ručníky v roli midi – vysoce kvalitní papírové ručníky v roli s vytrhávací dutinkou, které lze použít na vnitřní odvíjení role. Ručníky jsou bílé, pevné, netrhají se a jsou velmi jemné na dotek. Papírové ručníky mají dvě vrstvy a jsou vhodné ke každodennímu používání.

Tork Toaletní papír v Jumbo roli TORK ADVANCED 2vrstvy T1 - 6ks
661 Kč

toaletní papír Tork – Jumbo role, 2 vrstvy, 1800 útržků, délka útržku 20cm Konferenční centra, výstavní haly, přepravní terminály, sportovní a zábavní komplexy, nákupní centra – to jsou vše místa, kde toalety musí být připraveny na velké množství návštěvníků.

AllServices vybaveniprouklid.cz papírové ručníky ZZ bílé, dvě vrstvy, 4000 ks
604 Kč

Papírové ručníky ZZ bílé 4000 ks – velmi vysoká kvalita. Papírové ručníky jsou nezbytnou součástí kuchyně nebo dílny pro rychlý a efektivní úklid nečistot, jako jsou například oleje. Ručníky nešustí, nepráší, netrhají se, jsou neprůhledné a bez zápachu. vhodné pro všechny zásobníky ručníků ZZ.

Papernet Papernet zásobník na papírové kapesníky
604 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Papernet zásobník na papírové kapesníčky – kvalitní plastový zásobník italské značky v bílé barvě je vhodným doplňkem do hotelového pokoje, kanceláře nebo ordinace.

Celtex Toaletní papír CELTEX S-Plus L skládaný 2vrstvy bílý - 1krt
604 Kč

Toaletní papír skládaný CELTEX S-Plus L 9000ks, rozměr 10,5×21cm Toaletní skládaný papír Celtex S-Plus L, 2 vrstvy. Vhodné pro méně frekventovaná místa. Dobrá kvalita. Prostorová úspora. Ekonomická varianta. Vyrobeno bez použití chlóru a bělidel, neznečišťující a nezatěžující odpady.

Tork Toaletní papír v Mini Jumbo roli TORK ADVANCED 2vrstvy T2 - 12ks
581 Kč

toaletní papír Tork – Jumbo mini role, 2 vrstvy, 1214 útržků Konferenční centra, výstavní haly, přepravní terminály, sportovní a zábavní komplexy, nákupní centra – to jsou vše místa, kde toalety musí být připraveny na velké množství návštěvníků.

Big Soft Blue toaletní papír 3 vrstvý 6 x 16 rolí-10%
649 Kč 579 Kč

Výprodej

Big Soft Blue toaletní papír 3 vrstvý bez parfemace a bez vzoru, s jemnou ražbou v rodinném balení. Kvalitní pevný toaletní papír je balený po 16 rolích. Celkově balení obsahuje 96 rolí.

MERIDA Merida Držák na toaletní papír - odkrytý, nerez
567 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Držák na toaletní papír – odkrytý, na malé role, materiál kov nerez, do průměru role 95 mm. Instalační sada přiložena. Kvalitní produkt, nerezaví. Držák je připevněn na zeď pomocí hmoždinek.

Katrin KATRIN Classic One Stop M2 papírové ručníky ZZ bílé, 2 vr. - 3360 ks
555 Kč

Papírové ručníky v roli KATRIN PLUS 2 vrstvé, 100% recykl – jemné ručníky pro příjemné a hygienické utírání rukou.Rychlá a velká schopnost absorpce pro maximální spokojnost uživatelů. Ručníky jsou extra pevné, nejvyšší kvality a jsou podávány jednotlivě, což zabezpečuje kontrolovanou spotřebu.

Katrin Skládané papírové ručníky Katrin One Stop ZZ bílé, 2 vr. - 3024 ks
543 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skládané papírové ručníky 2 vrstvé, 100% recykl – jemné ručníky pro příjemné a hygienické utírání rukou.Rychlá a velká schopnost absorpce pro maximální spokojenost uživatelů. Ručníky jsou extra pevné, nejvyšší kvality a jsou podávány jednotlivě, což zabezpečuje kontrolovanou spotřebu.

Harmony Toaletní papír DELICATE CARE Avocado 8x 8rolí, 3vrstvý-28%
699 Kč 499 Kč

Výprodej

3vrstvý bílý toaletní papírvysokou jemností obsahuje 8 kusů v balení. Toaletní papír Harmony DELICATE CARE Avocado díky obsahu přírodních eukalyptových vláken v kombinaci s balzámem uspokojí svou jemností a měkkostí.

Katrin Skládané papírové ručníky Katrin ZZ dvě vrstvy - 3000 ks
496 Kč

Skládané papírové ručníky 2 vrstvé, 100% recykl – jemné ručníky pro příjemné a hygienické utírání rukou.Rychlá a velká schopnost absorpce pro maximální spokojenost uživatelů. Ručníky jsou extra pevné, nejvyšší kvality a jsou podávány jednotlivě, což zabezpečuje kontrolovanou spotřebu.

Softree Ručníky papírové ZZ Softree bílé 1vrstva 5000ks
483 Kč

Česká značka papírových ručníků Softree, ZZ bílé 1vrstva 5000ks, 25×23cm Česká značka papírových ručníků Cerepa Softree, skládané ZZ 5000ks. Zvýšená kvalita – snížená cena. Hygienické a příjemné. Vysoká kapacita absorpce: menší spotřeba a náklady na údržbu.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Toaletní papír a kapesníčky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Toaletní papír a kapesníčky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Toaletní papír a kapesníčky akce.