Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 7636121

Mersjo Vodotěsná podložka pod kočičí toaletu s dvojitou vrstvou

Mersjo Vodotěsná podložka pod kočičí toaletu s dvojitou vrstvou

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Ušetřete si čas pro čištění s podložkou od ASOBEAGE, která je navíc bezpečná a má dlouhou životnost. S měkkým voštinovým designem a strukturovaným povrchem se koše na odpadky z tlapky snadno zachycují. Nespadají do druhé vrstvy namísto přesahování na podlahu. Tuto podložku pro kočky si zamilujete od Celý popis
220 Kč
Prodává Shoppingroom
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
220 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

22.8.2022 - 23.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Ušetřete si čas pro čištění s podložkou od ASOBEAGE, která je navíc bezpečná a má dlouhou životnost.

S měkkým voštinovým designem a strukturovaným povrchem se koše na odpadky z tlapky snadno zachycují. Nespadají do druhé vrstvy namísto přesahování na podlahu. Tuto podložku pro kočky si zamilujete od Abebeage

  • Efektivní design včelích plástve – s měkkým voštinovým designem a strukturovaným povrchem se koše na odpadky z tlapky snadno zachycují. Nespadají do druhé vrstvy namísto přesahování na podlahu. Ušetřete čas pro čištění. Rohož je bezpečná a má dlouhou životnost.
  • Vodoodpudivá vrstva – rohož pro kočky je dvouvrstvá. Vodotěsná spodní vrstva je vyrobena z lehké, netoxické EVA pěnové gumy, takže dno vždy udržuje v suchu. Je lehký a neklouzavý.
  • Vždy čisté držení – kožené lemování zabraňuje tomu, aby se mohlo přenést moči. Ve srovnání s bavlněnou hranou však neabsorbuje moč, tak nezpůsobuje nepříjemné pachy. Spodní vrstva je potažena jedinečným laminovaným materiálem, který chrání vaši podlahu a koberec před močarými skvrnami.
  • Snadné čištění – ve srovnání s jinými materiály je naše rohožka pro kočky mnohem jednodušší čistění. Otevřený okraj umožňuje snadné čištění tohoto výrobku pod hlavou dřezu nebo sprchovou hlavicí. Jednoduše rozmezte hranu, můžete nevyužitý odpadek jednoduše zase zalévat do krabice.
  • Rozměry: 37 x 58 cm