Speedo Aquapulse Max V3
749 Kč 669 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plavecké brýle vyrobené dle 3D technologie se perfektně přizpůsobí tvaru vaší hlavy. Lehce zatmavená úprava skel se skvěle hodí pro venkovní plavání. Silikonové obroučky nejenom pohodlně přilnou k obličeji, ale jsou méně náchylné k mechanickému poškození. Speedo Aquapulse Max V3 jsou též chráněny proti zamlžení.

ARENA Cobra Core
889 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

AKCE: Dodatečná sleva 10 % na tento produkt po zadání kódu KAPR10 (platí od 7. 10. do 20. 10. 2019 nebo do vyprodání zásob)!
Kvalitní plavecké brýle vhodné pro pokročilé plavce. ARENA Cobra Core mají velmi nízký hydrodynamický odpor. Čočky poskytují extra široký zorný úhel a výborné periferní vidění. Polykarbonátové čočky mají úpravu proti zamlžení, která zaručuje dobrou viditelnost za všech podmínek.
Speedo Vue
1 599 Kč 1 579 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Speciální plavecké brýle. Speedo Vue mají speciální tvar těsnění, který bude přesně kopírovat tvar Vašeho obličeje a minimalizovat otlaky kolem očí. Skla brýlí disponují dvojitou antifogovou vrstvou a filtrem UV záření.

Speedo Brýle Biofuse Rift
749 Kč 599 Kč

Plavecké brýle s čirými skly jsou ideální pro plavce, kteří si potrpí na perfektní viditelnost. Speedo Biofuse Rift jsou opatřené technologií Antifog a UV filtrem. Konstrukce brýlí je obohacená o měkké těsnění, díky čemuž jsou maximálně pohodlné. Délku pásku je možné přizpůsobit.

Speedo Futura Biofuse Triathlon
979 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Závodní plavecké brýle. Speedo Futura Biofuse Triathon jsou speciálně pro triatlonisty a plavce na tréninky a závody na otevřené vodě. Skvěle kopírují tvar obličeje díky technologii Biofuse.

Speedo Futura Biofuse
539 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plavecké brýle pro juniory s technologií Biofuse a úpravou proti zamlžení antifog jsou vhodné jak na venkovní, tak vnitřní plavání. Brýle jsou velmi pružné a mají hlubší a měkčí těsnění. Speedo Futura Biofuse nabízí vedle UV ochrany i zajímavý design.

Speedo Futura Biofuse Junior
519 Kč 459 Kč

Juniorské plavecké brýle jsou vhodné pro děti ve věku 6 až 14 let. Speedo Futura Biofuse Junior vynikají pevným rámem se silikonovým filmem, který jim propůjčuje pevnost. Délku silikonového, na temeni rozdvojeného pásku lze upravovat. Skla jsou opatřená UV filtrem a Antifog technologií.

Speedo Aquapure

Speedo Aquapure

Hodnocení: 4,5
679 Kč

Stylové plavecké brýle. Speedo Aquapure se chlubí technologii IQ Fit, které se vyznačuje speciálně tvarovaným těsněním kopírujícím tvar očnicových oblouků. Brýle disponují filtrem škodlivého UV záření a úpravou skel Anti-fog.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: