Tréninkové plavecké brýle

U nás na MALL.cz najdete více než 1 000 000 produktů, mezi nimi i zboží tréninkové plavecké brýle. Pořiďte si pomůcky pro sport nebo kempování u nás na MALL.cz a využijte našich výhod:

Zobrazit více
  • Zakoupené zboží z kategorie tréninkové plavecké brýle doručíme dnes, či jindy podle vašich preferencí.
  • Nákup si můžete vyzvednout i sami ve více než 700 výdejních místech.
  • Potřebujete si vybrané produkty z kategorie tréninkové plavecké brýle nejprve vyzkoušet? S MALL Pay odložíte platbu za nákup klidně až o 30 dní.
  • Pokud nebudete spokojeni, můžete nám zboží vrátit do 14 dní.
  • Zákaznická podpora MALL.cz řeší požadavky zákazníků

Prohlédněte si nejnovější zbožíze sekce tréninkové plavecké brýle či dejte na ostatní zákazníky a vybírejte z nejlépe hodnocených produktů. Pokud chcete na nákupu ušetřit, nenechte si ujít produkty ve výprodeji.

Chybí vám ještě něco? U nás na MALL.cz najdete spoustu zboží.

Speedo Aquapure
7x

Speedo Aquapure

689 Kč

Stylové plavecké brýle. Speedo Aquapure se chlubí technologii IQ Fit, které se vyznačuje speciálně tvarovaným těsněním kopírujícím tvar očnicových oblouků. Brýle disponují filtrem škodlivého UV záření a úpravou skel Anti-fog.

Od prodejce MALL
Speedo Rift Junior Purple/Blue

Speedo Rift Junior

549 Kč

Dětské plavecké brýle disponují technologií BioFUSE, která zajišťuje minimální zatékání do brýlí. Jsou vhodné pro děti od 6 do 14 let a mrgonomické silikonové těsnění pro maximální komfort. Speedo Rift Junior mají filtr se 100% ochranou proti UV záření.

Od prodejce MALL
Speedo Aquapulse Pro Mirror Grey/Silver

Speedo Aquapulse Pro Mirror

949 Kč

Plavecké brýle disponují zrcadlovými skly a protizamlžovací úpravou Antifog. Součástí je 3D těsnění zajišťující perfektní utěsnění a nastavitelný očíslovaný pásek pro snadnou úpravu velikosti. Speedo Aquapulse Pro Mirror mají filtr se 100% ochranou proti UV záření.

Od prodejce MALL
Speedo Aquapulse Pro Grey/Smoke

Speedo Aquapulse Pro

799 Kč
789 Kč

Plavecké brýle disponují skly s protizamlžovací úpravou Antifog. Součástí je 3D těsnění zajišťující perfektní utěsnění a nastavitelný očíslovaný pásek pro snadnou úpravu velikosti. Speedo Aquapulse Pro mají filtr se 100% ochranou proti UV záření.

Od prodejce MALL
Speedo Futura Biofuse Flexiseal White

Speedo Futura Biofuse Flexiseal

649 Kč

Plavecké brýle disponují skly se širokým zorným polem a protizamlžovací úpravou Antifog. Součástí je klip po stranách pro snadné nastavení délky pásku. Speedo Futura Biofuse Flexiseal mají filtr se 100% ochranou proti UV záření.

Od prodejce MALL
Speedo Juniorské brýle Rift, modrá
1x

Speedo Juniorské brýle Rift

549 Kč

Plavecké brýle vhodné pro děti od 6 do 14 let. Speedo Rift Junior jsou opatřeny technologií hlubokého těsnění Biofuse a upravitelnou délkou pásku. Speciální úprava proti zamlžení a UV filtr vaším nejmenším zaručují bezpečné radovánky ve vodě i na pláži.

Od prodejce MALL
Speedo Hydropulse White/Grey

Speedo Hydropulse

509 Kč

Plavecké brýle disponují skly s protizamlžovací úpravou Antifog. Součástí je dvojitý pevný silikonový pásek se sponou pro snadné nastavení. Jsou vhodné do vnitřních i venkovních bazénů. Speedo Hydropulse mají filtr se 100% ochranou proti UV záření.

Od prodejce MALL
Speedo Hydropulse Junior Purple/Blue

Speedo Hydropulse Junior

399 Kč

Dětské plavecké brýle disponují zahnutými skly a protizamlžovací úpravou Antifog. Součástí je dvojitý pevný silikonový pásek se sponou pro snadné nastavení. Speedo Hydropulse Junior mají filtr se 100% ochranou proti UV záření.

Od prodejce MALL
-38%
Speedo Brýle Biofuse Rift, červená/černá

Speedo Brýle Biofuse Rift

749 Kč
459 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plavecké brýle s čirými skly jsou ideální pro plavce, kteří si potrpí na perfektní viditelnost. Speedo Biofuse Rift jsou opatřené technologií Antifog a UV filtrem. Konstrukce brýlí je obohacená o měkké těsnění, díky čemuž jsou maximálně pohodlné. Délku pásku je možné přizpůsobit.

Od prodejce MALL
-36%
Speedo Futura Biofuse Junior, čirá

Speedo Futura Biofuse Junior

519 Kč
329 Kč

Juniorské plavecké brýle jsou vhodné pro děti ve věku 6 až 14 let. Speedo Futura Biofuse Junior vynikají pevným rámem se silikonovým filmem, který jim propůjčuje pevnost. Délku silikonového, na temeni rozdvojeného pásku lze upravovat. Skla jsou opatřená UV filtrem a Antifog technologií.

Od prodejce MALL
Speedo Futura Biofuse
1x

Speedo Futura Biofuse

529 Kč
519 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Plavecké brýle pro juniory s technologií Biofuse a úpravou proti zamlžení antifog jsou vhodné jak na venkovní, tak vnitřní plavání. Brýle jsou velmi pružné a mají hlubší a měkčí těsnění. Speedo Futura Biofuse nabízí vedle UV ochrany i zajímavý design.

Od prodejce MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Tréninkové plavecké brýle.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Tréninkové plavecké brýle výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Tréninkové plavecké brýle akce.