Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100039401718

MXM Trezor na klíče s číselným zámkem

MXM Trezor na klíče s číselným zámkem

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Připadá Vám příliš nebezpečné schovávat klíč od vchodových dveří, sklepa nebo garáže pod rohožkou? Pak je pro Vás praktická bezpečnostní schránka Celý popis
599 Kč
Prodává Maximin
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
599 Kč
Levněji s novou kartou za

2.6.2022 - 3.6.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Připadá Vám příliš nebezpečné schovávat klíč od vchodových dveří, sklepa nebo garáže pod rohožkou? Pak je pro Vás praktická bezpečnostní schránka na klíče to pravé! V uzamykatelné schránce na klíče odolné vůči povětrnostním vlivům můžete díky možnosti zavěšení mít příslušné klíče umístěné venku přesně tam, kde potřebujete – například na plotě u zahrady nebo na mřížce na okně.

Proč byste si měli jednotlivé klíče nebo náhradní klíč od auta brát všude s sebou a riskovat jejich ztrátu? Bezpečnostní schránka klíče velmi dobře chrání před neoprávněnými osobami pomocí zámku na čtyřmístný kód. Vzniká matematická kombinace 10 000 číselných kombinací, což zlodějům téměř znemožňuje se dostat dovnitř. Momentálně nastavenou čtyřcifernou kombinaci prozraďte pouze osobám, kterým důvěřujete a které jsou k přístupu oprávněny. Chcete-li nastavený kód změnit, stačí nadzvednout malou resetovací páčku na vnitřní straně bezpečnostních dvířek. Poté nastavíte novou kombinaci čísel a stiskněte páčku dolů, čímž se nový kód uloží.

Schránka na klíče je vyrobena z velmi odolné hliníkové slitiny. Stejně tak jako materiál, tak i konstrukce byla navržena tak, aby ji nešlo rozbít ani údery kladivem. Vnitřní prostor schránky o rozměrech 9 × 7,6 × 2,5 cm poskytuje dostatek místa pro bezpečné uschování i několika klíčů či celého svazku. Aby kombinační zámek nebyl na první pohled vidět, přetáhne se přes něj kryt. Tím je zámek zároveň dobře chráněn před nečistotami, deštěm, větrem a sněhem. Schránka na klíče je tedy ideálním místem pro uchovávání klíčů v čistotě, suchu a bezpečí.

Vlastnosti:

 • bezpečnost – čtyřmístný kombinovaný zámek s 10 000 možnými číselnými kombinacemi a kryt
 • ochrana – resetovací tlačítko uvnitř schránky na klíče pro změnění kódu
 • prostornost – uvnitř dostatek prostoru pro několik klíčů
 • stabilita – konstrukce z hliníkové slitiny je odolná vůči povětrnostním vlivům a má dlouhou životnost
 • jednoduchá montáž – lze ji hravě zavěsit kamkoli

Parametry:

 • Materiál konstrukce – Hliníková slitina
 • Barva – Černá
 • Uzavírací mechanismus – Zámek se čtyřmístným číselným kódem
 • Resetovací páčka pro změnu číselného kódu – Ano
 • Kryt – Ano
 • Rozměry (DxŠxV) 4,2 × 9 × 4,2 cm