Počet nalezených produktů: 10

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Herlitz Třípatrový penál Drak
499 Kč

439 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kompletně vybavený školní penál v motivu s drakem. Třípatrový penál má zavírání na zip a obsahuje kompletní 31 dílnou výbavu, kterou žák bude ve škole potřebovat. Použitý materiál je odolný a snadno omyvatelný.


Herlitz Plný penál monster truck, 3 patra
439 Kč
423 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Třípatrový penál s motivem monster trucku je kompletně vybavený psacími potřebami, které bude žák ve škole potřebovat. Zapínání je na kvalitní zip, použitý materiál je snadno omyvatelný.


Herlitz Plný penál Smiley B&Y Faces, 3 patra
439 Kč
430 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Třípatrový penál s motivem smajlíků je kompletně vybavený psacími potřebami, které bude žák ve škole potřebovat. Zapínání je na kvalitní zip, použitý materiál je snadno omyvatelný.


Herlitz Plný penál vesmír, 3 patra
439 Kč

406 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Designový penál s motivem Vesmír potěší každého malého školáka! S velkým množstvím příslušenství si vaše dítě vystačí na velkou část školního roku. Je šas připravit se na první školní den.


Herlitz Třípatrový penál motýl
499 Kč

439 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kompletně vybavený školní penál v motivu s motýlem. Třípatrový penál má zavírání na zip a obsahuje kompletní 31 dílnou výbavu, kterou žák bude ve škole potřebovat. Použitý materiál je odolný a snadno omyvatelný.


St.Majewski penál plný Transformers
449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dvoupatrový penál v oblíbeném designu Transformers. Velmi praktický, prostorný penál v krásných barvách. Dvouřadový penál je vybaven psacími potřebami a příslušenstvím. Dvě zipové oddělení.


Karton P+P Penál 3 patrový OXY Black & White
239 Kč

Dětský třípatrový školní penál ve dvou barevném designu OXY. Penál obsahuje 40 gumových poutek pro uložení všech psacích potřeba a drobností potřebných k výuce. Penál má zavírání na zip a je vyroben z kvalitních materiálů.


Karton P+P Penál 3 patrový T-rex
239 Kč

Dětský třípatrový školní penál v oblíbeném designu T-rex. Penál obsahuje 40 gumových poutek pro uložení všech psacích potřeba a drobností potřebných k výuce. Penál má zavírání na zip a je vyroben z kvalitních materiálů.


Herlitz Třípatrový penál Fotbal
499 Kč

439 Kč

Kompletně vybavený školní penál v oblíbeném fotbalovém motivu. Třípatrový penál má zavírání na zip a obsahuje kompletní 31 dílnou výbavu, kterou žák bude ve škole potřebovat. Použitý materiál je odolný a snadno omyvatelný.


Herlitz Plný penál jednorožec, 3 patra
439 Kč
420 Kč

Momentálně nedostupné

Třípatrový penál s motivem jednorožce je kompletně vybavený psacími potřebami, které bude žák ve škole potřebovat. Zapínání je na kvalitní zip, použitý materiál je snadno omyvatelný.